Spoločnosť Apple je v spôsobe, akým dokáže predstavovať svoje služby, produkty či napríklad obchody Apple Store absolútna jednička. To sa týka aj napíklad úplne nového obchodu Apple Store, ktorý sa nachádza v Európskej metropole Brusel. Je to mesto, ktoré nie je známe len tým, že v ňom sídli Europarlament ale aj tým, že má bohatú komixovú históriu.

Propagácia

Propagácia, ktorú Apple zvolilo v Bruseli je opäť raz skvele naplánovaná a skvele nastavená na dané miesto. Spoločnosť Apple sa snaží svoje Apple Store obchody propagovať predovšetkým pomocou nejakých spojitosti s daným štátom alebo mestom, v ktorom bývajú otvárané. Takmer vždy sa to darí aj vzhľadom na to, že Brusel má naozaj bohatú komixovú históriou ale aj veľa takýchto umeleckých diel. Pozri si video, kde sa dozvieš viac!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.