Spoločnosť sa v Londýne rozhodla zvoliť pomerne netradičnú výzdobu svojich obchodov Apple Store. Na výklady obchodov použila obrovské kvety a samozrejme hodinky Apple Watch.

Cieľom tejto reklamy je upozorniť na to, že v Apple Watch nájde používateľ naozaj obrovské množstvo ciferníkov, ktoré vyobrazujú kvety.

Kvety

Obrovské kvety v maloobchodných predajniach Selfridges spoločnosti Apple zdobia výklady a poukazujú na hodinky Apple Watch a hlavne na ich vydarené a detailné ciferníky. Celkovo spoločnosť Apple vyzdobila 8 kvetmi 24 výkladov.

Všetky obrovské kvety sú naozaj detailne spracované a navyše ručne maľované. Vo výkladoch nájdeme celkovo 24 veľkých kvetov, 50 stredne veľkých kvetov, no a potom 5525 malých kvetov. Na výrobu týchto kvetov boli použite rôzne materiály.

Tak napríklad, tie najväčšie boli vyrobené z liatej živice, zatiaľ čo menšie kusy vznikli ako výtlačok z 3D tlačiarni a aj keď sme v Londýne neboli a daný výklad nevideli naživo, dovolíme si tvrdiť minimálne na základe fotiek, že vyzerá fantasticky!

Prečítajte si tiež  Apple Watch zachránili život 81 ročnému mužovi po tom, čo spadol a nikoho nemal nablízku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.