Spoločnosť Apple predstaví svoje nové inteligentné hodinky už v apríli tohto roku, kedy sa ukáže, či dokáže spoločnosť behom niekoľkých dní prekonať celoročné predaje inteligentných hodiniek konkurencie. Nové Apple Watch majú byť jedným slovom úžasné a určite sa pod to podpíše aj displej so superčiernou obrazovkou! Vraj sa máme tešiť na naozajstnú kvalitu!

Kvalitný displej Apple Watch!

Ako poznáme spoločnosť Apple, dáva si záležať na naozaj každom detaile svojich produktov, ktorý musí byť jednoducho dokonalý. Šéfdizajnér spoločnosti Johny Ive, ktorý je značne zanietený pre priemyselný dizajn dokázal do hodiniek zakomponovať úplne nový Retina displej, ktorý má ponúknuť takú sýtu farbu, že keď bude svietiť na čierno, nebudeme vedieť rozoznať čierny displej od čiernych okrajov hodiniek!

- Reklama -
Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

Výsledkom tejto „maličkosti“, ktorá by sa mala podpísať aj pod vyššiu kvalitu ostatných farieb displeja, by mal byť pocit, akoby nám obsah mimo čiernej doslova vystupoval z displeja. Podobný efekt vraj môžme badať aj na súčasných iPhonoch 6, kde má displej naozaj sýte farby. Stále však nie dostatočne na to, aby sme ho nemohli rozoznať od čierneho okraja obrazovky. Jednoducho povedané, Apple Watch budú naozaj nádherným produktom, ktorý bude ponúkať nádherné detaily a používateľ ich bude milovať. Práve toto sú totiž maličkosti, kvôli ktorým tak radi používame takmer každý jeden produkt, od iPodu po  MacBook Pro!

Apple Watch -svetapple.sk
Apple Watch -svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.