Hodinky Apple Watch Ultra si aj napriek svojej vysokej cene okamžite našli cestu k tisícom záujemcov. Spoločnosť Apple potvrdila, že pracuje na druhej generácii, ktorá príde už v budúcom roku. Podľa nových odhadov dostane pripravovaný model ešte väčšiu obrazovku s 2,1″ uhlopriečkou. Vo výsledku bude displej väčší takmer o 10%.

Súčasné hodinky Apple Watch Ultra majú približne 1,93″displej, takže chystaný model by sa stal prvými hodinkami Apple Watch s veľkosťou puzdra nad 50 mm. Očakáva sa, že nový model Ultra 2 bude ako prvý využívať technológiu displeja microLED, čo v porovnaní so súčasnými OLED modelmi prinesie vyšší jas, nižšiu spotrebu energie a lepší kontrastný pomer.

Apple Watch Ultra zaujímavá cena
Zdroj: YouTube / Dr Debox / Marques Brownlee (úprava redakcie)

Technológia microLED by mohla spoločnosti Apple umožniť ponúknuť v budúcnosti produkty s inováciami, ktoré kompletne zmenia pravidlá hry. Reč je o mnohých druhoch zariadení so skladacími alebo rolovacími obrazovkami od iPhonov až po priehľadné okuliare na rozšírenú realitu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Japonsko dosiahlo nový rekord v rýchlosti prenosu dát cez internet
Môže ťa zaujímať
- Reklama -