Asi viete ako to je. Chcete si kúpiť hodinky Apple Watch, no tak nejako sa vám nechce zaplatiť za kovový remienok 499€, čo je jeho skutočná cena v nemeckom Apple Store. Nič sa samozrejme nedeje. Apple Wath otvorili úplne nový trh pre výrobcov podobného príslušenstva a remienok z nehrdzavejúcej ocele kúpite podstatne lacnejšie!

Remienky od iných výrobcov

Aj keď sa to možno nezdá, Apple Watch tu v skutočnosti otvorili úplne nový trh pre výrobcov príslušenstva. Už to totiž nezostáva len pri krytoch na iPhone, ale pokračuje pri remienkoch na hodinky Apple Watch. K dispozícii bude zrejme opäť všetko možné a vy si tak budete môcť dať na ruku práve taký remienok, ktorý sa vám najviac páči. Povedzme si na rovinu, kto z vás by vyhodil 499$ za oceľový remienok pre Apple Watch (čo je cena mimochodom väčšia ako za Apple Watch Sport 42mm), keď môže mať veľmi podobné len za asi 80€?

- Reklama -
Apple Watch náramky - svetapple.sk
Apple Watch náramky – svetapple.sk

Je to jednoducho veľmi prosté a s príchodom náramkov od výrobcov príslušenstva prídu aj omnoho výhodnejšie ceny. Je totiž viac než isté, že niektorí výrobcovia budú do posledného detailu kopírovať náramky od Apple a tak budete mať možnosť ušetriť desiatky či dokonca stovky eur. Otázne už potom zostáva iba to, či vám nebude prekážať fakt, že nejde o úplne originálne náramky!

7

zdroj: Kickstarter.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.