Spoločnosť Spotify opäť rozširuje podporu svojej aplikácie a pridáva nové funkcie aj na zariadenia mimo smartfónov. Aplikácia pre Apple Watch bola aktualizovaná, pričom sa používatelia dočkajú väčších ovládacích prvkov a nového zobrazenia knižnice. V rámci nového systému watchOS 9 sa množstvo používateľov stretávalo s problémami so streamovaním, no tieto chyby boli takisto odstránené novou aktualizáciou.

Prečítajte si tiež  Nový systém watchOS 9 spôsobuje problém v aplikácii Spotify na Apple Watch

Používateľské rozhranie apky bolo upravené tak, aby disponovalo väčšími plochami pre interakciu s tlačidlami a novými animáciami. Používatelia budú môcť napríklad potiahnuť prstom, aby sa im skladba páčila, jednoduchšie sa presúvať medzi obľúbenými interpretami a podobne.

Nové rozhranie je navrhnuté tak, aby sa používatelia mohli ľahšie pohybovať vo svojej knižnici hudby a podcastov, ako aj rýchlejšie sťahovať obsah na počúvanie v režime offline. Nové epizódy podcastov sa budú naviac zobrazovať s modrou značkou, čím sa ľahšie identifikujú doteraz nevypočuté epizódy.

Aplikácia Spotify na Apple Watch
Zdroj: Appleinsider

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here