Apple nám už stihlo predstaviť aj svoje prvé „inteligentné“ hodinky Apple Watch, ktoré sme zatiaľ nemali možnosť vidieť na žiadnych predajných pultoch. Dôvod bol vlastne absolútne prostý! Apple ich ešte ani nezačalo vyrábať. Jediné, čo sme doteraz vedeli, bolo to, že budú predstavené začiatkom roka 2015. Dnes sa dozvedáme, že to bude pravdepodobne až na jar!

Dobropis

Začiatkom roka 2015 sme si predstavovali skôr na zimu ako na jar! To tvrdia pravdepodobne všetci, no pravdou je, že všetko, čo je v prvom štvrťroku je začiatok roka. Teda aj jar počas, ktorej má začať predaj nových Jablkových hodiniek. Všetko nám v podstate prezradila viceprezidentka maloobchodu Angela Ahrendts. Stačilo aby poslala svojim zamestnancom dobropis, v ktorom sa píše:

„Pôjdeme do čínskeho nového roku a potom máme zahájenie nových hodiniek, ktoré prichádzajú na jar“

fail

Pokiaľ ste si teda mysleli, že začiatkom 2015 znamená v januári či februári pravdepodobne vás sklameme. Zahájenie je podľa všetkého plánované až na 20.3., kedy je astronomický začiatok jari na severnej pologuli. Čínsky nový rok začína 19. februára. Podľa všetkého sa nám teda naplnia naše špekulácie, že Apple Watch vstúpia do výroby „až“ v januári budúceho roka! 🙂

183331-applewatchwhitefull

Prečítajte si tiež  Balenie nových Pride remienkov na Apple Watch obsahuje novinku s názvom App Clip
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.