Spoločnosť Apple si veľmi dobre uvedomuje, že Apple Watch nie sú len ďalšou spotrebnou elektronikou, ale svojim zameraním, minimálne v drahších variantoch, slúžia aj ako šperk. Práve preto sa v Cupertine rozhodli, že okrem dostupnosti v  kamenných obchodoch Apple Store, ponúkne spoločnosť aj špeciálne obchody, venované práve týmto obchodom!

Špeciálne obchody!

Spoločnosť Apple sa rozhodla, že okrem dostupnosti svojich nových hodiniek už klasicky v obchodoch Apple Store, otvorí aj špeciálny obchod, venovaný svojim hodinkám, ktorý sa bude s vysokou pravdepodobnosťou nazývať ako Apple Watch Store! V takomto obchode by sme mali nájsť samozrejme klasické hodinky, ako aj množstvo príslušenstva a variantov vyhotovení, ktoré by boli okamžite dostupné.

Všetky tieto správy vyplývajú z informácie, podľa ktorej Apple pracuje na takomto obchodíku priamo v Európe. Konkrétne by malo ísť o svetoznámy obchodný dom, ležiaci v Paríži a nachádzame v ňom tie najexkluzívnejšie značky sveta. Podľa správ bude mať prvý európsky obchod, venovaný výhradne hodinkám Apple Watch, veľkosť asi 4 menších balkónov a otvorený bude  v deň, kedy sa začnú hodinky predávať.

Apple Watch Edition 7 - svetapple.sk

Ide vraj o veľký plán pre podprou predajov hodiniek od bývalej CEO Burberry Angely Ahrendts, ktorá v súčasnosti pracuje pre Apple a na celý tento projekt dohliada. Pokiaľ by sa totiž Apple podobný obchod, určený výhradne pre svoje hodinky osvedčil ako dobrý ťah, znamenalo by to, že okrem veľkého uznania jeho stvoriteľke, by mohlo otvárať ďalšie a ďalšie Apple Watch Store.

Čo si o tom myslíte vy, ide o dobrý ťah alebo nie?

Prečítajte si tiež  Apple Watch Serie 7 budú mať skutočne väčší displej. Potvrdil to ďalší únik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.