Dnešná konferencia Apple Far Out nám priniesla hneď niekoľko zaujímavých zariadení, medzi ktorými sa rozhodne nestratili ani nové Apple Watch Series 8, Apple Watch SE a špičkové Apple Watch Ultra. Príjemná aktualizácia jablkových hodiniek priniesla hromadu nových funkcií a dizajnových prvkov, z ktorých si vyberie každý záujemca. Poďme sa pozrieť, koľko zaplatíme za jednotlivé verzie.

Prečítajte si tiež  iOS 16.3 odstraňuje problém, s ktorým ste sa mohli stretnúť ak používate Apple CarPlay

Apple Watch SE 2

Cenovo najdostupnejšie hodinky z jablkového portfólia sa síce nedočkali toľkých dych berúcich noviniek ako ostatné modely, no stále sa jedná o sympatický upgrade. Hlavnou myšlienkou verzie SE je poskytnúť vychytané funkcie za vhodnú cenu a to sa spoločnosti Apple opäť podarilo.

Slovenská cena za Apple Watch SE 2

  • Apple Watch SE 2 40mm  299 €
  • Apple Watch SE 2 44mm  339 €
Zdroj: Apple

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 uchopili všetky funkcie, vďaka ktorým sú jednotkou na trhu a posunuli ich na novú úroveň. Tento rok sa Apple rozhodlo zamerať ako na zlepšenie zdravotných funkcií, tak aj na personalizované informácie pre každého používateľa a majiteľa hodiniek. Hodinky z radu Series 8 momentálne predstavujú zlatú strednú cestu pre každého záujemcu.

Slovenská cena za Apple Watch Series 8

  • Apple Watch Series 8 41mm – 499
  • Apple Watch Series 8 45mm – 539
Zdroj: Apple

Apple Watch Ultra

Apple započalo predstavením Apple Watch Ultra úplne novú etapu smart hodiniek. V porovnaní s vyššie spomínanými verziami sa jedná o prémiové zariadenie, ktoré ponúkne všetko, čo môžete ako dobrodruh či nadšenec športu potrebovať. Okrem klasických funkcií, ktoré dobre poznáme priniesli Apple Watch Ultra špičkový počítač na zápästí vašej ruky. Tomu však odpovedá aj ich cena.

Slovenská cena za Apple Watch Ultra 

  • Apple Watch Ultra 49mm – 999 €
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -