Nový rok = nová fitness výzva

Apple Watch sú skvelým pomocníkom a fintess nástrojom na každý deň. Nemajú len schopnosti presného merania rôznych dát, no človeka aj motivujú k pohybu. Pokiaľ ste majiteľom tohto produktu (prípadne ho dostanete pod vianočným stromčekom), od nového roka môžete plniť ďalšiu výzvu.

Apple dnes oznámilo, že “akcia” prebehne medzi 7-31. januárom 2021. Vašou úlohou bude uzavrieť všetky tri kruhy s aktivitou, po dobu siedmych dní po sebe. Nejedná sa o nič ťažké a vďaka tejto výzve môžete nabehnúť na “nový režim”. Stačí sa len sústrediť.

- Reklama -

Technologický gigant prináša tretiu novoročnú výzvu v poradí a z marketingového hľadiska ide o skvelý ťah. Ako je už zvykom, práve v tomto období si mnohí dávajú rôzne predsavzatia súvisiace so športom. S Apple Watch ich môžu začať plniť.

Väčšina podobných výziev sa sústreďuje na jeden konkrétny deň. V tomto prípade je ale novoročná výzva špeciálna, nakoľko trvá celý týždeň a tak sa bude plniť ťažšie. Vo výsledku vás ale poteší špeciálny odznak a tak isto nálepky, ktoré môžete používať v aplikácii Správy alebo FaceTime.

Do komentára nám napíšte, ako sa na túto záležitosť pozeráte vy. Motivuje vás Apple k pohybu tým, že ste zvyknutí na plnenie cieľov s uzatváraním kruhov, alebo je to len zbytočnosť?

- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

  1. Urcite to nie je zbytocnost. Apple watch mam 1,5 roka, je to super vec. Vzdy sa tesim ked sa mi uzavru kruhy a hodiny ma pochvalia. Motivuje to. Ak sa mi niektory den neuzavru, tak rozmyslam, ze ako to zlepsit na druhy den.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here