Nový rok = nová fitness výzva

Apple Watch sú skvelým pomocníkom a fintess nástrojom na každý deň. Nemajú len schopnosti presného merania rôznych dát, no človeka aj motivujú k pohybu. Pokiaľ ste majiteľom tohto produktu (prípadne ho dostanete pod vianočným stromčekom), od nového roka môžete plniť ďalšiu výzvu.

Apple dnes oznámilo, že „akcia“ prebehne medzi 7-31. januárom 2021. Vašou úlohou bude uzavrieť všetky tri kruhy s aktivitou, po dobu siedmych dní po sebe. Nejedná sa o nič ťažké a vďaka tejto výzve môžete nabehnúť na „nový režim“. Stačí sa len sústrediť.

Technologický gigant prináša tretiu novoročnú výzvu v poradí a z marketingového hľadiska ide o skvelý ťah. Ako je už zvykom, práve v tomto období si mnohí dávajú rôzne predsavzatia súvisiace so športom. S Apple Watch ich môžu začať plniť.

Väčšina podobných výziev sa sústreďuje na jeden konkrétny deň. V tomto prípade je ale novoročná výzva špeciálna, nakoľko trvá celý týždeň a tak sa bude plniť ťažšie. Vo výsledku vás ale poteší špeciálny odznak a tak isto nálepky, ktoré môžete používať v aplikácii Správy alebo FaceTime.

Do komentára nám napíšte, ako sa na túto záležitosť pozeráte vy. Motivuje vás Apple k pohybu tým, že ste zvyknutí na plnenie cieľov s uzatváraním kruhov, alebo je to len zbytočnosť?

Prečítajte si tiež  Zbierate nálepky? Apple Watch čoskoro začnú s novou výzvou na oslavu národných parkov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.