Konferencia skončila a my už konečne poznáme dátum predaja hodiniek Apple Watch. Vzhľadom na to, že pôjde o naozaj veľkú udalosť, spoločnosť pripravuje svoje obchody, kde už 24. apríla začne predávať svoje najnovšie hodinky Apple Watch. Začínajú plagátmi, kde nechýba ani nový MacBook s retina displejom.

Plagáty

Aj keď sa môže zdať predaj Apple Watch ako veľmi vzdialený, v skutočnosti sa rýchlo blíži a Apple chce byť pripravené. Práve preto sa začínajú v obchodoch Apple Store objavovať plagáty, na ktorých sú zachytené detaily hodiniek či ich exkluzívnych náramkov. Nechýbajú tu ani plagáty nového 12″ Macbooku s retina displejom, ktorý je po novom dostupný v troch farebných variantoch rovnako ako iPhone či iPad.

Podľa nášho názoru Apple ešte pred začiatkom predaja, ktorý je pripravený na 24. apríla (pre hodinky Apple Watch, začiatok predaja MacBookov zatiaľ nepoznáme) ponúkne hodinky na vyskúšanie zákazníkom vo svojich obchodoch. Je dokonca možné, že tieto hodinky prídu do obchodov v najbližších dňoch vzhľadom na to, že Apple začalo s plagátmi na produkt, ktorý sa zatiaľ v jeho obchodoch nenachádza. Nechajme sa teda prekvapiť. Pokiaľ plánujete zakúpiť Apple Watch, určite bude pre vás dôležitý ešte jeden dátum a to 10. apríl, kedy sa majú spustiť celosvetové predobjednávky!

Prečítajte si tiež  Tajné laboratórium, v ktorom sa testovali Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.