Nové hodinky Apple Watch sú doslova za rohom, no na povrch sa dostávajú stále nové a nové zistenia. O najnovší príspevok do tohto súdka sa podelil portál 91mobiles, ktorý zdieľal uniknuté CAD rendery nových Apple Watch Pro. Model určený pre náročnejších zákazníkov prinesie vytúžený redizajn, ploché hrany a niekoľko ďalších zmien vizuálu.

Prečítajte si tiež  Aktuálne: Na internet sa dostala fotka balenia Apple Watch Series 8. Odhaľuje dôležitú novinku

Rendery sa zhodujú s nedávno uniknutými obrázkami balení a puzdier nových Apple Watch, ktoré Apple predstaví verejnosti už 7. septembra. Na CAD snímkach je vidieť, že okrem plochých hrán prednej obrazovky sa dočkáme aj redizajnovaného tlačidla Digital Crown a nového umiestnenia pre tlačidlo Power Button. To sa bude nachádzať na ľavej strane pod trojicou reproduktorov.

Plochý dizajn a nové prvky

Čo sa týka spomínanej Digital Crown, obrázky CAD odhaľujú oveľa robustnejší vzhľad ciferníka v porovnaní so súčasnou generáciou. Zdá sa, že korunka aj bočné tlačidlo sú umiestnené v novom výčnelku na boku hodiniek, vďaka čomu by mohli byť tlačidlá ľahšie prístupné. Displej hodiniek je naviac úplne plochý, na rozdiel od Apple Watch Series 7, ktoré majú okolo displeja zaoblené okraje.

CAD rendery hodiniek Apple Watch Pro
Zdroj: 91mobiles

 

CAD rendery hodiniek Apple Watch Pro
Zdroj: 91mobiles

V porovnaní so súčasnou generáciou sa taktiež môžeme tešiť na rozmernejší displej, ktorý bude umiestnený pod doteraz najodolnejším sklom, aké kedy Apple v hodinkách použilo. Nebudú chýbať ani nové farebné variácie a veľkosť samotných hodiniek by sa mohla zvýšiť až na 47 a 48mm. Vďaka tejto veľkosti bude možné zobrazovať viac funkcií priamo na displeji, medzi ktorými nebudú chýbať nové metriky pre športovcov a údaje o tréningoch.

Okrem Apple Watch Pro sa na scénu dostanú aj nové Apple Watch Series 8 a cenovo dostupnejšie Apple Watch SE. Ak sa chcete dozvedieť o všetkých novinkách, ktoré nám jablková firma predvedie, určite aj naďalej sledujte náš web, kde vám prinášame to najhorúcejšie zo sveta Apple.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 zoženiete za šialene nízku cenu. Začínajú na 345 eurách

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -