Spoločnosť Apple myslí naozaj na všetkých a váži si svojich zamestnancov, ktorí počas niekoľkých naozaj dlhých rokov pracovali na hodinkách Apple Watch. CEO spoločnosti Tim Cook dnes rozoslal pomerne potešujúcu správu. Každý jeden zamestnanec, ktorý sa akokoľvek podieľal na hodinkách Apple Watch dostáva 50%-nú zľavu! 

50%-ná zľava

Ako už všetci dobre vieme, Apple Watch boli vyvíjané dlhé 4 roky, čo znamená, že v počiatočnom štádiu vývoja sa na nich podieľal aj bývalý CEO spoločnosti Apple Steve Jobs. Počas tejto dlhej doby sa na vývoji podieľalo naozaj obrovské množstvo profesionálnych inžinierov, dizajnérov či ostatných ľudí, ktorí sú jednoducho špička vo svojom odvetví. Spoločnosť Apple im dobre zaplatila, no svoje nadšenie z nového produktu chce preniesť aj na nich. Tim Cook rozoslal firemný e-mail, v ktorom uvádza, že každý jeden zamestnanec stojaci za vývojom Apple Watch dostane 50%-nú zľavu na základnú edíciu Sport a taktiež na oceľové Apple Watch. Pre tých bohatších jedincov, ktorí sa chystali kúpiť si rovno zlatú verziu hodiniek, je tu potom 550€ zľava.

Je to akási vďaka za náročnú prácu, ktorá bola na hodinkách vykonaná. Určite by sme však privítali zľavu aj pre bežných spotrebiteľov, aj keď vieme, že to nebude možné. Každopádne, celkom pekné gesto od Jablkovej spoločnosti, no nie?

Prečítajte si tiež  Viac o novom Theatre Mode pre Apple Watch vo videu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.