Len včera sme vás informovali o výzve v rámci aktivity na Apple Watch, ktorú začali plniť zamestnanci jablkovej spoločnosti. Dnes sa objavili správy o ďalšej udalosti, ktorá je určená pre čínskych používateľov. Odkazuje na letné olympijských hry v Pekingu z roku 2008.

Apple Watch a nová výzva v rámci aktivity

Nová udalosť sa viaže k 8. augustu 2020 pre všetkých používateľov v Číne. V krajine sa koná Národný deň fitness. Pokiaľ sa budú chcieť majitelia hodiniek zapojiť, môžu si odomknúť špeciálny odznak bez väčšej námahy.

Jedinou podmienkou je dokončenie tréningu, ktorý trvá minimálne 30 minút. Okrem iného boli pri tejto príležitosti vytvorené pochopiteľne aj originálne nálepky, ktoré je možné používať v aplikácii Správy alebo FaceTime.

Národný deň fitness vznikol v Číne po uskutočnení letných olympijských hier v Pekingu v roku 2008. Cupertinský gigant sa ku tejto významnej udalosti zapojil už tretí rok po sebe. Je to pomerne výnimočná situácia, nakoľko ide o jeden z málo prípadov, kedy sa výzva delí podľa regiónu.

Akonáhle sa vyskytne ďalšia „akcia“, budeme vás o tom samozrejme informovať. Plníte si poctivo krúžky s aktivitou na vašich Apple Watch? Napíšte nám do komentára, na aké tréningy ich používate najčastejšie.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple stratil patent na ikonický dizajn prvého iPhonu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.