Len včera sme vás informovali o výzve v rámci aktivity na Apple Watch, ktorú začali plniť zamestnanci jablkovej spoločnosti. Dnes sa objavili správy o ďalšej udalosti, ktorá je určená pre čínskych používateľov. Odkazuje na letné olympijských hry v Pekingu z roku 2008.

Apple Watch a nová výzva v rámci aktivity

Nová udalosť sa viaže k 8. augustu 2020 pre všetkých používateľov v Číne. V krajine sa koná Národný deň fitness. Pokiaľ sa budú chcieť majitelia hodiniek zapojiť, môžu si odomknúť špeciálny odznak bez väčšej námahy.

- Reklama -

Jedinou podmienkou je dokončenie tréningu, ktorý trvá minimálne 30 minút. Okrem iného boli pri tejto príležitosti vytvorené pochopiteľne aj originálne nálepky, ktoré je možné používať v aplikácii Správy alebo FaceTime.

Národný deň fitness vznikol v Číne po uskutočnení letných olympijských hier v Pekingu v roku 2008. Cupertinský gigant sa ku tejto významnej udalosti zapojil už tretí rok po sebe. Je to pomerne výnimočná situácia, nakoľko ide o jeden z málo prípadov, kedy sa výzva delí podľa regiónu.

Akonáhle sa vyskytne ďalšia „akcia“, budeme vás o tom samozrejme informovať. Plníte si poctivo krúžky s aktivitou na vašich Apple Watch? Napíšte nám do komentára, na aké tréningy ich používate najčastejšie.

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.