Pokiaľ aspoň trochu sledujete svetovú scénu, pravdepodobne poznáte portál The Verge. Tento obrovský web už niekoľko rokov získava jablkové produkty niekoľko dní pred ich oficiálnym predajom, aby mohol pripraviť recenziu a používateľom priniesť lepšie informácie o tom, čo produkt, o ktorý majú záujem v skutočnosti dokáže. Pozrite sa, čo si v redakcií myslia o Apple Watch!

Apple Watch

„Nie je pochýb o tom, že Apple Watch sú v dnešnej dobe naschopnejšie SmartWatch k dispozícii. Jedná sa o jeden z najambicióznejších produktov, aké sme kedy videli. Chcú zmeniť to, ako ľudia komunikujú s modernou technológiou. Apple Watch možno ani zďaleka nevedia všetko, ale tých pár vecí, čo vedia robia mimoriadne dobre!“

- Reklama -

Toto o hodinkách napísal Nilay Patel, ktorý pracuje práve v spomínanej redakcii. Zdá sa teda, že Apple Watch budú skutočne dobrým kúskom technológie, ktorý si ich používatelia okamžite zamilujú. Hodinky začínajú s predpredajom už 10.4.2015 a na prvé pulty v obchodoch Apple Store sa dostanú 24.10.2015, kedy si po ne budú môcť prísť prví zákazníci. Netreba zabudnúť dodať, že sa očividne máme na čo tešiť, no musíme počkať, kým sa hodinky dostanú aj na náš trh!


Zdroj: theverge.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.