Apple Watch Ultra rozdeľujú zákazníkov spoločnosti Apple na dva tábory. Jedni sú z týchto hodiniek absolútne unesení a milujú ich robustný dizajn, na ktorom bol použitý titán a zafírové sklíčko a iní považujú nákup Apple Watch Ultra za zbytočne vyhodené peniaze.

Toto zariadenie sa totiž na Slovensku oficiálne predáva od 999 €, pričom v súčasnosti ho môžete po kliknutí na tento odkaz získať už od cca 849 €. Čo všetko tieto drahé hodinky v praktickej skúške vydržia?

Na túto otázku sa rozhodol odpovedať YouTuber Pete Matheson, ktorý vzal do testu okrem Apple Watch Ultra aj Samusng Galaxy Watch 5 Pro (dostupné od 276 €) a tiež Google Pixel Watch (dostupné od 329 €). Takto to dopadlo.

5 extrémnych testov

Spoločnosť Apple pri svojich Apple Watch Ultra deklaruje, že zariadenie spĺňa vojenskú normu americkej armády MIL-STD-810H, vďaka čomu ich sama označuje za extrémne odolné.

V praxi by mali zvládnuť vydržať na rukách vojakov počas náročných misií bez toho, aby javili výrazné známky poškodenia.

Pete vykonal pri všetkých troch hodinkách päť samostatných testov, v rámci ktorých overil ich odolnosť. Najskôr ich vložil na 24 hodín do bazéna, v ktorom sa nachádzali rôzne chemikálie, potom ich zahrabal do piesku, nasledoval test absolútneho zmrazenia a neskôr vystavenia extrémne vysokým teplotám.

Čerešničkou na torte bolo, keď autor videa vyhodil inteligentné hodinky z poschodia svojho rodinného domu no ani potom nenastal koniec. Keďže sa všetkým trom zariadeniam darilo až nadštandardne dobre, rozhodol sa po nich prejsť svojou dvojtonovou Teslou.

To, ako to dopadlo uvidíte vo videu pod týmto odstavcom.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 budú dostupné už v septembri. Získať ich však zo začiatku bude ťažké
Môže ťa zaujímať
- Reklama -