Spoločnosť Apple by mala svoje nové hodinky Apple Watch začať predávať už niekedy počas apríla tohto roka. Zatiaľ však nebolo známe, či ich bude predávať v rôznych vlnách tak, ako tomu bolo v prípade minuloročného iPhonu. Zdá sa však, že Apple bude mať dosť hodiniek na to, aby pokrylo aj iné trhy. Naznačil to Tim Cook!

Návšteva v Nemecku

Ako sme už písali aj dávnejšie, Tim Cook bol na návšteve v Nemecku, kde okrem niekoľkých spoločností a Angely Merkellovej navštívil aj obchod Apple Store v Berlíne. Vďaka jeho návšteve sme sa dozvedeli, že hodinky Apple Watch budú natoľko vodotesné, aby ste sa s nimi mohli sprchovať a niekoľko ďalších nových informácií. Dnes vyšla najavo ďalšia novinka z tejto cesty a to, že Apple Watch budú dostupné aj v iných štátoch ako je USA už od začiatku predaja.

- Reklama -
Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

Zatiaľ síce nikto nevie, v ktorých štátoch to presne bude, no vzhľadom na to, že Tim bol  na návšteve práve v Nemecku a podobnú vec povedal, tak je možné, že medzi prvú vlnu bude patriť aj táto krajina. Bolo by to naozaj super. Znamenalo by to, že Apple má k dispozícií naozaj veľké množstvo hodiniek už na začiatok predaja. Uvidíme teda, čo nám čas prinesie, ale pokiaľ by Apple pri hodinkách aplikovalo nový systém dodávok, mohlo by to znamenať, že by sa iPhone 6S taktiež dostal do našich končín o čosi skôr ako tomu bolo minulý rok, kedy sme naň museli čakať vyše mesiaca!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.