Pokiaľ sleduješ spoločnosť Apple a chceš mať doma aj hodinky Apple Watch s tým, že ich nebudeš kupovať v zahraničí ale naopak priamo u nás, mal by si zbystriť pozornosť. Apple síce stále hodinky u nás ani v susednom Česku nepredáva, ale je viac než pravdepodobné, že už to tak dlho trvať nebude. Apple Watch totiž prichádzajú aj do Rakúska. 

Stále bližšie a bližšie

Vyrobiť azda najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete asi nebude až také jednoduché. Samotné Apple, ktoré je preslávené aj tým, že je v súčasnosti najhodnotnejšou firmou na tejto planéte s tým má veľké problémy. Dôkazom je aj fakt, že hodinky sa po novom budú predávať len v 25 krajinách po celom svete, čo naozaj nie je príliš veľa. Stále je to však lepšie a lepšie.

- Reklama -

Najnovšie sa hodinky Apple Watch objavia v Rakúsku, Dánsku či Írsku. Práve prvá z menovaných krajín je našim blízkym susedom, a tak obyvatelia Bratislavy pravdepodobne nebudú mať problém urobiť si počas jedného dňa pracovné voľno a „odskočiť“ si do Viedne po Apple Watch. Budú tak môcť urobiť už od zajtra, kedy sa začnú hodinky v Rakúsku oficiálne distribuovať. Nemáme ich síce dostupné u nás, ale sú stále bližšie a bližšie. Dúfajme, že ďalšou krajinou bude Česko, či rovno samotné Slovensko!

Apple Watch Hermes - Svetapple.sk
Apple Watch Hermes – Svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.