Ak si chcete kúpiť Apple Watch a postačí vám aj základný model, máme pre vás skvelú správu. Apple Watch SE 2. generácie (2023), ktoré sú vstupnou bránou do sveta inteligentných hodiniek od Apple si teraz môžete kúpiť po zľave za extrémne výhodnú cenu. Zariadenie má výbavu, ktorá bude väčšine ľuďom stačiť.

Apple Watch SE 2 sú vyrobené z hliníka a majú špeciálne tvrdené ION-X sklíčko, ktoré chráni OLED displej s vysokým rozlíšením až 448 x 368 pixelov. Taktiež je tu odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Zariadenie má aj výkonný procesor a 32 GB úložného priestoru, ktorý môžete využiť na hudbu, fotky ale aj aplikácie, ktoré si stiahnete z App Store. Apple Watch SE 2 však disponujú aj technológiou NFC, vďaka čomu môžete využívať platby cez Apple Pay.

No a cena? Ak si chcete Apple Watch SE 2 kúpiť, mali by ste to urobiť práve teraz. V čase uvedenia na trh sa predávali za 339 € a po čase ich Apple na našom trhu zlacnel na 309 €. Po kliknutí na tento odkaz však viete využiť zľavu len na 269,9 € s DPH, vďaka čomu krásne ušetríte. Tento model sa do cenových zvýhodnení príliš často nedostáva, aj preto je to z nášho pohľadu skvelá šanca. Môže byť však časovo / skladovo obmedzená. Aj preto sa treba v prípade záujmu poponáhľať.

Zdroj: Onur Binay

Apple Watch SE 2 vám skontrolujú vašu srdcovú činnosť a rovnako odsledujú bežnú aktivitu, ale aj náročné tréningy vonku, prípadne vo fitku. Vďaka tomu vám budú schopné povedať koľko ste spálili aktívnych kalórií a taktiež poskytnúť obrovské množstvo športov v aplikácii Tréning. Apple Watch SE 2 majú tiež GPS, krokomer či akcelerometer, vďaka čomu sú vhodné aj na také činnosti, ako napríklad bicyklovanie, behanie alebo lyžovanie. Samozrejme ich viete použiť aj na plnohodnotné navigovanie spolu s mapou.

Ak sa vám teda Apple Watch SE 2 páčia, teraz ich môžete po kliknutí na tento odkaz získať už za 269,9 € s DPH. Ich jediným väčším nedostatkom je snáď iba jednodňová výdrž batérie na jedno nabitie. Z vlastnej skúsenosti ale vieme, že si na to rýchlo zvyknete.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

A ak si budete chcieť zaobstarať aj nejaký ten štýlový remienok, na Loopi.sk ho kúpite za výhodnú cenu. A to by bola škoda nevyužiť. Celý sortiment náramkov na Apple Watch SE 2 od Loopi si môžete pozrieť tu.

Prečítajte si tiež  Oficiálne ceny Apple Watch

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -