Po tom, čo spoločnosť Apple predstavila Apple Watch Series 8 sa predošlá generácia Apple Watch Series 7 expresne rýchlo vypredala a dnes je k dispozícii už len u niektorých predajcov. Hoci ide o starší model, po hardvérovej stránke je takmer rovnaký. A pokiaľ chcete na nákupe týchto hodiniek ušetriť, ukážeme vám, kde ich kúpite veľmi výhodne.

Ešte predtým sa však poďme pozrieť na to, za koľko sa predávajú Apple Watch Series 8. Pokiaľ nerátame špeciálnu, extrémne odolnú verziu Apple Watch Ultra (dostupná od 867 €), práve Series 8 sú aktuálnou vlajkovou loďou ponuky.

Toto zariadenie Apple predáva v dvoch verziách, pričom za 41 mm model si pýta 499 € a za 45 mm model 539 €. Pokiaľ by ste ale chceli ušetriť, tak Datart.sk má v ponuke väčší model od 499 € a Mall.sk menší model za 455 €. Upozorňujeme však, že akcia je časovo a skladovo obmedzená. Kto skôr príde, ten skôr berie!

Za koľko sa ale bežne predáva staršia generácia Apple Watch Series 7, ktorá nie je vybavená teplomerom a niekoľkými ďalšími, pomerne nepodstatnými drobnosťami? Odpoveď je jednoduchá.

Dobre hodnotený internetový obchod MobilCare.sk má v ponuke menšiu 41 mm verziu za 319 € a väčšiu 45 mm verziu len za 369 €. Nevýhodou je, že tieto zariadenia sú označené ako servisné jednotky.

Apple Watch Series 7 a oxymer (meranie hladiny okysličovania krvi)
Zdroj: SvetApple

V praxi to znamená, že hodinky budú síce nové, no dostanete ku ním iba 12 mesačnú záruku. Aj tak ide ale z nášho pohľadu o výbornú ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť. Z vlastných skúsenosti vieme, že ide o veľmi odolné zariadenie a chyby sa na ňom objavujú iba sporadicky.

Navyše, Apple Watch Series 7 sú v porovnaní s Apple Watch Series 8 skoro rovnaké, pretože obsahujú množstvo totožných komponentov či už zvonku alebo zvnútra. Ak vám teda nevadí, že nebudete na ruke nosiť ten najnovší možný model, rozdiely v podstate ani nespozorujete.

Nezabudnite si kúpiť štýlový oceľový alebo pohodlný silikónový remienok od Loopi.sk

Loopi Steel magnetic loop
Zdroj: Loopi

Pokiaľ si kúpite nové Apple Watch, ich obrovská výhoda je, že si ich môžete skrášliť za pomoci rôznych kompatibilných remienkov, ktoré nájdete na Loopi.sk.

Na začiatku vám ale odporúčame zainvestovať do kvalitného transparentného silikónového púzdra, ktoré vaše hodinky ochráni pred nárazmi a škrabancami. Jeho cena je len 7,99 €.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Google predstavila hodinky, ktoré sú krajšie ako Apple Watch. Má to však háčik
Loopi transparentný kryt na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Následne si môžete vybrať zo širokého sortimentu či už oceľových, kožených, silikónových alebo textilných remienkov, ktoré sú dostupné vo viacerých farbách za veľmi výhodné ceny.

Našim redakčným tipom je napríklad Silicone Solo Loop Band za 19,95 €, ktorý nemá žiaden upínací mechanizmus a na ruku si ho navliekate podobne ako obyčajný náramok. Jeho obrovská výhoda tkvie v tom, že je extrémne ľahký a príjemne sa nosí. Vhodný je teda na šport ale aj do práce.

Loopi Silicone Case
Zdroj: Loopi

Navyše, pokiaľ veľa pracujete na počítači, nemusíte si ho dávať dole, pretože vám na zápästí nebudú prekážať žiadne kovové súčasti, ktoré nájdete napríklad na originálnom silikónovom remienku. Nepoškriabete si teda svoj hliníkový MacBook.

Naopak, pokiaľ máte radi pocit luxusu či elegancie, našim odporúčaním Loopi Steel Band, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a vašim hodinkám dodá hodnotný nádych.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Tento náramok je k dispozícii ako pre menšie 38 – 41 mm modely tak aj pre väčšie 42 – 45 a 49 mm modely. Jeho cena je síce 49,99 € no verte nám, že to stojí za to. Zaplatiť môžete aj cez Apple Pay.

Apple Watch Steel Band by Loopi
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here