Pokiaľ chcete dobré inteligentné hodinky, ktoré vám vydržia niekoľko dlhých rokov, kúpte si Apple Watch Series 8. Toto zariadenie má špičkový displej s nádherným rozlíšením aj farbami a navyše dokáže vďaka funkcii Always-on svietiť prakticky non-stop. Čo je však najlepšie, Apple Watch Series 8 môžete získať vo výhodnej zľave. Veľmi slušne ušetríte.

Zariadenie ponúka moderný čip S8 a spolieha sa na 32 GB základné úložisko. Rovnako ponúka odolnú hliníkovú konštrukciu, ktorej súčasťou je tlačidlo či digitálna (otočná) korunka. Apple Watch Series 8 sú po senzorovej stránke neuveriteľne naložené. Majú meranie tepu, EKG, oxymeter, teplomer, barometer či krokomer. Rovnako je ich súčasťou aj veľmi presné GPS a samozrejme kompas. Zabudnúť nemôžeme ani na dokonalý operačný systém watchOS, do ktorého si môžete nainštalovať aplikácie priamo z App Store.

Cena za Apple Watch Series 8 sa štandardne pohybuje na úrovni 539 €, čo je pomerne vysoká suma. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich získate za 433 €, vďaka čomu ušetríte približne 100 €. A to je už veľmi slušná úspora.

Množstvo športov, dobrá výdrž batérie a ďalšie funkcie 

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / TomsGuide / EntendendoiPhone (úprava redakcie)

Apple Watch Series 8 samozrejme obsahujú aj vstavanú fitness aplikáciu, v ktorej nájdete kvantum športov presne podľa svojho gusta. Rovnako je k dispozícii široká ponuka najrôznejších ciferníkov, ktoré si viete prispôsobiť a individualizovať. Okrem menenia farieb či štýlu do nich viete pridávať aj kompilácie z aplikácií od vývojárov tretích strán.

Čo sa týka výdrže batérie, Apple Watch Series 8 zvládnu podľa spoločnosti Apple 18 hodín na jedno nabitie. Z vlastných skúseností vás však môžeme uistiť, že tento údaj nie je vôbec presný, nakoľko tieto hodinky bežne používame približne 2 dni na jedno nabitie.

Áno, pri náročnejšej aktivite ich treba nabíjať častejšie, no ku tej nedochádza každý deň. Stále sa dá samozrejme vypnúť Always-on displej, či ďalšie funkcie, vďaka ktorým sa výdrž ešte predĺži.

K dispozícii je hneď v niekoľkých farbách na menší 38 – 41 mm model ale aj väčší 42 – 49 mm model hodiniek. Toto príslušenstvo je k dispozícii skladom a stojí iba 49,99 €. Benefitom pri tejto cene bude aj doprava ZADARMO. Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Omar Al-Ghosson (úprava redakcie)

Apple Watch Series 8 podporujú aj super-rýchle nabíjanie vďaka pribalenému magnetickému konektoru s hliníkovou koncovkou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov výrobca odporúča, aby ste ho použili s originálnym 20 W adaptérom. Hodinky sú vodeodolné vďaka norme 50 M (5 ATM) a ponúkajú prémiové hliníkové telo s ION-X krycím sklíčkom.

Aj Apple Watch Ultra zoženiete v zľave 

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Michael Soledad / DC Rainmaker (úprava redakcie)

Pokiaľ hľadáte jedny z najlepších inteligentných hodiniek súčasnosti, môžete si kúpiť Apple Watch Ultra. Tie sú vyrobené z titánu, ponúkajú extrémne odolné zafírové sklíčko a aby toho nebolo málo, spĺňajú aj normy americkej armády, podľa ktorej boli testované. Nezľaknú sa teda extrémne vysokých, alebo nízkych teplôt a ani otrasov.

Prečítajte si tiež  Tešíte sa na nové AirPods 3? Poznáme dátum začiatku predaja

Apple Watch Ultra sú pripravené na tie najnáročnejšie dobrodružstvá. Ich masívne telo a 36 hodinovú výdrž batérie (reálne aj 3-dňovú) ocenia najmä turisti, horolezci či dokonca potápači. Vďaka tomu, že Apple Watch Ultra dokážu splniť certifikáciu 100 M (10 ATM) sa s nimi dokážete ponoriť až do hĺbky 50 metrov! Všetko pri tom budete sledovať na displeji, ktorý využíva dáta z barometra a pomocou špeciálnej vstavanej aplikácie vám ukazuje aktuálnu hĺbku ponoru.

Tieto inteligentné hodinky majú aj dvojpásmové GPS, špeciálnu ochranu pre digitálnu korunku a programovateľné akčné tlačidlo. Ich štandardná cena štartuje na úrovni 999 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už od 839 €. Na hodinkách slušne ušetríte a získate hardvér, ktorý vám vydrží dlhé roky.

Nezabudnite na remienok od Loopi.sk

Apple Watch Ultra remienok
Zdroj: Loopi

Apple Watch si zaslúžia iný, ako základný silikónový náramok. Pokiaľ by ste chceli toto príslušenstvo z nehrdzavejúcej ocele, v našom novom e-shope Loopi.sk nájdete množstvo produktov, z ktorých si viete vybrať.

Ľudia napríklad radi nakupujú Loopi Steel Band, alebo prémiový Loopi Steel Bracelet. V oboch prípadoch získate dopravu ZADARMO a zaplatiť môžete cez Apple Pay, vďaka čomu sa vám priráta drobná zľava. Tak na čo ešte čakáte?

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -