Spoločnosť Apple už zajtra spustí predobjednávky na svoje hodinky Apple Watch. Toto zariadenie je svojim spôsobom úplne niekde inde ako jeho konkurenti, a tak je jasné, že oň bude aj obrovský záujem. Dokonca má byť až taký, že dopyt prevýši ponuku, a tak je jasné, že svoj model si budete musieť predobjednať čo najskôr. Dokonca si hodinky ani nekúpite v kamennom Apple Store!

Len internetové predobjednávky!

Spoločnosť Apple sa rozhodla, že na nové hodinky Apple Watch nebudete musieť vystávať nekonečné fronty, podobne, ako je to v prípade nových iPhonov. Apple Watch sú predsa len produktom, pri ktorom je nutná profesionálna starostlivosť a tak si ich pohodlne objednáte cez internet s tým, že k vám vaše zariadenie dorazí už 24. apríla. Hodinky si budete môcť vyskúšať už zajtra, rovnako si ich budete môcť aj objednať. Podľa Apple pôjde len o dočasné riešenie a neskôr by sa mali dať hodinky kúpiť aj v obchodoch.

- Reklama -

Tento krok sa nám zdá ako veľmi logický, vzhľadom na to, že k hodinkám dostanete aj individuálny prístup. Navyše, pokiaľ by ste si chceli kúpiť Apple Watch Edition v najdrahšom vyhotovení a vaša platba by mala prebehnúť v hotovosti, určite by vám nebolo príjemné stáť niekoľko hodín vo fronte spolu so sumou približne 18 000€ v kufríku.

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

Zdroj: cultofmac.com

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.