Moderné inteligentné hodinky sú plné technológií a funkcií, ktoré vás dokážu sledovať vo dne i v noci. Pokiaľ chcete takéto zariadenie s luxusným dizajnom, bohatým množstvom funkcií a perfektnou výdržou batérie, nemusíte si kupovať drahé Apple Watch. Postačia vám aj Xiaomi Watch S1 Pro GL, ktoré zoženiete v zľave za vynikajúcu cenu.

Ovládať ich budete cez 1,47″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením a funkciou Always-on, ktorý je navyše chránený zafírovým sklíčkom. To je veľká výhoda, pretože sa vám na obrazovke nevyskytnú nepríjemné hlboké škrabance. Rovnako je veľmi odolný aj rám zariadenia, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Samozrejmosťou je podpora iOS aj Android zariadení.

Xiaomi Watch S1 Pro GL sa štandardne predávali za 329 €, avšak dnes je už situácia celkom iná. Po kliknutí na tento odkaz zoženiete hodinky od 169,9 €, vďaka čomu na nich výrazne ušetríte. Len pre porovnanie, za 329 € dnes Apple predáva Apple Watch SE 2, ktoré nemajú Always-on displej, zafírové sklíčko a ani plno iných funkcií.

Xiaomi Watch S1 Pro GL a ich brutálna senzorová výbava 

Xiaomi Watch S1 Pro GL
Zdroj: YouTube /Польза NET / GrupoReviews (úprava redakcie)

Zhrnúť by sme to mohli asi tým, že tieto inteligentné hodinky majú snáď všetko, na čo si len spomeniete. Všetko to začína bežnými funkciami, ako budík, kalendár, alebo stopky. Je tu však aj softvér, ktorý dokáže detegovať začiatok vášho tréningu. Xiaomi Watch S1 Pro GL sa dokážu zamerať na intervalový tréning, odsledujú vaše tempo, poschodie, vzdialenosť a samozrejme trasu. Ich súčasťou je aj krokomer, rýchlomer či GPS.

Čo sa týka sledovania zdravia, v hodinkách nájdete aj oxymeter, či snímač srdcovej frekvencie. Zariadenie sa dokáže zamerať na váš spánok, ktorý bude analyzovať a následne vám poradí, ako zlepšiť spánkový cyklus. O prepojenie s mobilným zariadením sa postará Bluetooth, no Xiaomi Watch S1 Pro GL majú aj Wi-Fi či NFC.

Vypichnúť by sme mohli tiež možnosť zamerania tepových zón, ktorú sú ideálne na spaľovanie zvukov či možnosť zobraziť prejdenú trasu, keď sa s hodinkami stratíte napríklad niekde v lese. Xiaomi Watch S1 Pro sú mimo iného ideálne na kvantum rôznych športov, medzi ktorými nechýba beh, cyklistika, lyžovanie a dokonca ani plávanie. Dopomáha tomu vodeodolnosť na úrovni 50 M (5 ATM).

Hodinky s perfektnou výdržou batérie na jedno nabitie 

xiaomi s1 Pro GL
Zdroj: Xiaomi

To čo si na Xiaomi Watch S1 Pro GL zaručene zamilujete je ich vynikajúca výdrž batérie na jedno nabitie. Toto zariadenie vydrží v extrémne úspornom režime až 2 týždne. Ak ho však budete bežne nosiť a zapnete si Always-on, počítajte skôr s 5 až 7 dňami na jedno nabitie. Pri troche snahy sa dokonca viete dostať aj na jeden týždeň.

Prečítajte si tiež  Apple Watch SE 2 (2023) kúpite v zľave. Sú to výborné hodinky s množstvom funkcií

Ak teda hľadáte elegantné a prémiovo spracované inteligentné hodinky za rozumnú cenu, Xiaomi Watch S1 Pro GL môžu byť pre vás tá správna voľba. Zariadenie kúpite za najlepšie ceny na Slovensku po kliknutí na tento odkaz. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -