Apple Watch Sport zrejme s novými farbami!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple podľa známeho analytika Ming-Chi Kua počas tohto roka predstaví hneď niekoľko nových produktov, medzi ktoré patrí napríklad iPad mini 4 generácie či možno iPad Pro s 12,9″ displejom. Zmenou by však mohli prísť aj hodinky Apple Watch, ktorých základná edícia prinesie dve nové farby. Mala by to byť obyčajná zlatá a rúžová zlatá. Aj keď tieto farby už poznáme, v prípade edície Sport, ktorá je hliníková pôjde o absolútnu novinku. Portfólio základných hodiniek sa možno zväčší.

Nové farby

Spoločnosť Apple prinesie úplne nový iPhone už v septembri, a práve on by mohol priniesť okrem klasickej zlatej aj ružovú zlatú farbu, ktorú ma edícia Gold pri hodinkách Apple Watch. Rovnako by sa tak malo stať aj pri Apple Watch Sport. Tie sú v súčasnosti dostupné len ako Silver a Space Gray. Čoskoro by sme sa však mohli dočkať aj verzie Champagne Gold či Rose Gold. Tieto verzie by tak trochu mohli oživiť základnú edíciu a ešte zvýšiť predaje hodiniek.

Uvidíme teda, či Apple skutočne predstaví Apple Watch Sport aj v týchto farbách avšak je to veľmi pravdepodobné, pretože tým bude môcť priblížiť hodinky napríklad aj ženám, ktorým sa dve farby v základnej ponuke jednoducho nepáčia.

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk