Inteligentné hodinky Apple Watch Ultra 2 sú dokonalým spojením moderného dizajnu, extrémnej odolnosti a tiež špičkového hardvéru, ktorému sa nevyrovná takmer žiaden konkurent. Majú titánové telo, displej chráni zafírové sklíčko a vďaka vojenskej certifikácii MIL-STD 810H prežijú aj apokalypsu. Tieto hodinky sa teraz dajú získať za veľmi výhodnú cenu, vďaka čomu slušne ušetríte. Bola by to škoda nevyužiť.

Apple Watch Ultra 2 majú špičkový OLED Always-on displej s neuveriteľným jasom až 3 000 nitov. Okrem toho vás zaskočia senzorovov výbavou. Mimo sledovania srdcového tepu majú aj oxymeter, teplomer či dokonca EKG. Samozrejme nechýba ani krokomer, barometer či kontrola vašej spánkovej aktivity. Vďaka dvojpásmovému GPS si môžete presne zaznamenávať svoju prejdenú trasu a táto technológia sa hodí aj v čase, keď sa vyberiete na výlet a na hodinkách si zapnete navigáciu s mapami.

No a koľko teda Apple Watch Ultra 2 stoja? Apple pôvodné Apple Watch Ultra predával za 999 €, avšak s predstavením druhej generácie počas konca minulého roka ich cenu znížil len na 899 €. Dnes však po kliknutí na tento odkaz hodinky kúpite len za 773 €, vďaka čomu ešte viac ušetríte. A oplatí sa to ešte z jedného dôvodu. Na Slovensku z nich konečne môžete mať pomyselný iPhone.

Zdroj: YouTube / GregsGadgets (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra totiž defaultne disponujú podporou LTE a teda služby, ktorú už podporuje O2 aj Telekom. Vďaka čomu ich viete používať (vrátane volaní) nezávisle na vašom iPhone. Apple Watch Ultra 2 majú dokonca aj vstavanú sirénu pre prípad, že sa stratíte v lese či podporu satelitných SOS volaní. Ľudia, ktorí majú radi rôzne dobrodružstvá tiež ocenia možnosť potopiť sa s nimi až do hĺbky 40 metrov. Je to skrátka dokonalý fitness tracker, ktorý prežije aj najextrémnejšie situácie, ktorým ho vystavíte.

A ak sa na záver pýtate otázku, či sú Apple Watch Ultra 2 tie najlepšie inteligentné hodinky na trhu, tak z hľadiska náročného Apple fanúšika možno aj áno. Tento model disponuje brutálnou odolnosťou, príjemnou výdržou batérie a hlavne neuveriteľnou senzorovou výbavou, ktorú mu závidí nejeden konkurent. A keďže Apple Watch Ultra 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 773 €, z nášho pohľadu tu nie je nad čím rozmýšľať. Toto je presne ten typ produktu, ktorý vám vydrží celé roky.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro dostane rekordné veľké úložisko. Cena za 2 TB verziu môže byť šialená
Môže ťa zaujímať
- Reklama -