Inteligentné hodinky Apple Watch Ultra sú mimoriadne vydareným a tiež obľúbeným produktom. Slovákov oslovila ich bohatá senzorová výbava a tiež odolnosť, o ktorú sa stará titánový rám v kombinácii so zafírovým sklíčkom. A keďže sú už na trhu nejaký ten piatok, teraz ich kúpite extrémne výhodne priamo u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple.

Apple Watch Ultra ponúkajú špičkový OLED displej s vysokým rozlíšením a funkciou Always-on. Vďaka operačnému systému watchOS si tu môžete meniť desiatky ciferníkov a každý z nich si navyše prispôsobiť presne podľa svojho gusta. Hodinky vás budú popri tom sledovať či už v práci, počas športovania, alebo dobrodružstva v prírode. Majú dvoj-frekvenčné GPS s možnosťou veľmi presnej lokalizácie, meranie srdcového tepu, EKG, oxymeter, teplomer, krokomer či barometer a plno ďalších špičkových technológií s mimoriadne presným meraním.

Apple Watch Ultra sa v čase uvedenia na trh predávali za pomerne mastných 999 €. Keďže však išlo o ten najlepší produkt, aký mala spoločnosť Apple v tejto kategórii v ponuke, dokázali sme to rešpektovať. Dnes je však situácia iná a po kliknutí na tento odkaz kúpite Apple Watch Ultra už od 779,9 €. To je fantastická ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť. Upozorňujeme však, že môže byť časovo obmedzená.

Apple Watch Ultra sú dokonalé inteligentné hodinky 

Apple Watch Ultra
Zdroj: Brian Solid / Singletracks (úprava redakcie)

Tieto inteligentné hodinky majú okrem iného aj špeciálne programovateľné akčné tlačidlo, do ktorého si viete nastaviť akékoľvek dodatočné funkcie. Rovnako majú zakrytú digitálnu korunku a dizajn, ktorý bráni závažnejším poškodeniam displeja.

Vypovedá o tom aj fakt, že Apple Watch Ultra spĺňajú normu americkej armády MIL-STD 810H a navyše sa s nimi viete potopiť až do hĺbky 40 metrov (10 ATM), pričom vám po celý čas budú zobrazovať informácie o ponore vďaka špeciálnej vstavenej aplikácii priamo na displeji.

Apple Watch Ultra majú navyše aj lepšiu výdrž batérie na jedno nabitie. V štandardnom režime výrobca sľubuje 36 hodín, čo je oproti štandardným 18 hodinám vo všetkých ostatných modeloch veľký posun vpred. V praxi však na Apple Watch Ultra hravo zvládnete 2 – 3 dni na jedno nabitie, pričom akumulátor dobijete vďaka podpore rýchleho nabíjania v priebehu niekoľkých desiatok minút.

Ďalšie špeciálne funkcie, pre ktoré sa Apple Watch Ultra oplatia

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Michael Soledad / DC Rainmaker (úprava redakcie)

Samozrejmosťou je podpora obrovského množstva športov vďaka vstavanej tréningovej apke. Apple Watch Ultra samozrejme dokážu rozpoznať tréning aj automaticky. Taktiež disponujú možnosťou pripojenia na satelit v prípade núdzového SOS a majú aj mimoriadne silný reproduktor, ktorý môže poslúžiť, ako siréna.

Prečítajte si tiež  Cena za PlayStation 5 na Slovensku atakuje šialené hodnoty. Odporúčania výrobcu prekonáva o desiatky percent

To sa hodí, ak sa náhodou stratíte niekde v lese, prípadne sa zraníte a budete chcieť ku svojej polohe privolať záchranárov. Sirénu počuť do vzdialenosti 180 metrov, pričom jej intenzita dosahuje 86 decibelov.

Nakoniec už iba spomenieme, že Apple Watch Ultra ponúkajú fantastický operačný systém watchOS. Vďaka nemu zažijete perfektnú kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami a hlavne získate možnosť telefónovať či odpovedať na správy.

Takisto si do zariadenia vďaka integrovanému 32 GB úložisku môžete pridať svoje obľúbené skladby a hodinky prepojiť s AirPods (hodí sa napríklad pri behaní, kde nechcete mať iPhone), alebo si do nich stiahnuť aplikáciu z App Store od vývojárov tretích strán. Ak by ste totiž našli niečo, čo Apple Watch Ultra chýba, pravdepodobne by sa to dalo dodatočne dokúpiť na tomto mieste. Myslíme si však, že majú toľko technológií, že s nimi budete maximálne spokojní.

Apple Watch Ultra kúpite za najlepšie ceny na Slovensku po kliknutí na tento odkaz. Pokiaľ teda máte o ne záujem, neváhajte a využite príležitosť, ako ich ziskať rekordne lacno. Za takúto nízku cenu sa totiž ešte nepredávali.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -