Apple Watch Ultra patria medzi najzaujímavejšie Apple zariadenia roka 2022. Obsahujú množstvo technologických vylepšení ako aj extrémnu odolnosť. Ak ste ich nenašli pod stromčekom, no zvažujete ich nákup, teraz máte príležitosť, ktorá sa možno nebude tak skoro opakovať. Známy predajca Alza ich totiž predáva za mimoriadne lákavú cenu.

Nebudeme si klamať, keď Apple začalo predávať Apple Watch Ultra na slovenskom trhu, mnohým z ich vysokej ceny zabehlo. Zariadenie s 49 mm displejom sa totiž ponúka u atorizovaných predajcov za pomerne mastných 999 €. Nakoľko ide stále o spotrebnú elektroniku, táto čiastka nie je nízka.

Dobrou správou ale je, že povianočný výpredaj na Alze už začal, vďaka čomu sa dajú kúpiť Apple Watch Ultra v zľave len za 917,90 € (764,92 € bez DPH). Ak sa pozrieme na to, že ušetríte „iba“ 8 %, neznie to príliš výhodne. Zľava však predstavuje viac ako 80 € a to pri nových Apple produktoch nie je úplne bežné. Apple Watch Ultra za najlepšie ceny nájdete tu.

A ak sa vám zdá táto suma stále vysoká, nezabúdajte, že Apple Watch Ultra sú priamym konkurentom pre špičkové Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar a aj keď ide stále o spotrebnú elektroniku, cena týchto hodiniek začína u autorizovaných predajcov na sume 999 € a v zľave za ne zaplatíte 831 €. V porovnaní s Apple Watch Ultra to teda nie je až taký výrazný rozdiel. Najlacnejšie Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar nájdete tu.

Ide o extrémne technologicky vyspelé zariadenie 

Apple Watch Ultra a hodinky Rolex
Zdroj: Unsplash / Ten Pieces of Eight

Netreba zabúdať, že Apple Watch Ultra sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov. Ponúkajú celé menu v slovenčine a jeho ovládanie skrz OLED Always-on displej zvládne úplne každý. Hodinky tiež ponúkajú vstavané GPS a podporu eSIM (na Slovensku si ju ale neužijete).

Reklama: Hľadáte kvalitné príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, AirTag, AirPods alebo Mac? Vyskúšajte Loopi. Zo širokého sortimentu si vyberie každý.

Pokiaľ ste si zamilovali NFC Platby cez Apple Pay, Apple Watch Ultra s nimi nemajú vôbec žiaden problém. Rovnako tak obsahujú aj meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, krokomer, oxymeter či dokonca barometer.

Prvotriedne materiály a niekoľkodňová výdrž batérie 

Apple Watch Ultra
Zdroj: Twitter / let name = “kyle”

Zariadenie je tiež schopné vyhľadať váš iPhone alebo ovládať prehrávač hudby. Obrovskou zaujímavosťou sú tiež materiály, z ktorých sú Apple Watch Ultra vyrobené. Technologický gigant sa chcel spoliehať len na to najlepšie z najlepšieho. Na konštrukciu teda použil titán a na displej zafírové krycie sklo. Nehľadajte tu teda žiadne lacné plasty.

Prečítajte si tiež  Qantas a jeho nepoužiteľná aplikácia pre Apple Watch

Čerešničkou na torte je 36 hodinová výdrž batérie, detekcia pádu a vodeodolnosť na úrovni 10 ATM. Hodinky vďaka tomu zvládnu reálny ponor až do hĺbky 50 metrov. Apple ich dokonca testovalo v rámci vojenskej normy americkej armády.

Alza uvádza, že v súčasnosti má na sklade niekoľko prevedení s rôznymi remienkami. Skladové zásoby sa pohybujú pri väčšine z nich v desiatkach kusov. Každopádne, ak vás akcia zaujala, určite sa poponáhľajte. Firma akciu ukončí 15. januára 2023, no taktiež môže skončiť predčasne vypredaním zásob. Pokiaľ ste ponuku nestihli, Apple Watch Ultra za najlepšie ceny nájdete tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here