Apple Watch Ultra sú mnohými označované za jedny z najlepších inteligentných hodiniek, aké si dnes na trhu môžete zaobstarať. Toto zariadenie ponúka špičkový hardvér a funkcie v mimoriadne elegantnom a hlavne extrémne odolnom balení, ktoré zabezpečí, že prežije aj apokalypsu. Apple Watch Ultra teraz kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu.

Hodinky sa spoliehajú na veľký AMOLED Always-on displej s rozlíšením 410 x 502 pixelov a jasom 2 000 nitov, ktorý je chránený extrémne odolným zafírovým sklíčkom. Taktiež je tu k dispozícii titánový rám a vojenská certifikácia MIL-STD 810H, vďaka ktorej budete mať istotu, že vaše Apple Watch Ultra vydržia snáď úplne všetko. V spodnej časti hodiniek nájdete snímače, kde nechýba sledovanie srdcového tepu, oxymeter, teplomer či dokonca EKG. Zariadenie je tiež vybavené dvojpásmovým GPS, barometrom či kompasom.

No a cena? Apple Watch Ultra sa minulý rok predávali za 999 € avšak dnes ich kúpite o stovky eur lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz hodinky získate už za 740 €, čo je z nášho pohľadu absolútne fantastická ponuka. Ide totiž o produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov a dokonalá odolnosť zabezpečí, že sa mu počas toho vôbec nič nestane.

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Michael Soledad / DC Rainmaker (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra sú tiež vybavené väčším akumulátorom, ktorý dokáže zabezpečiť výrobcom stanovenú výdrž na úrovni 36 hodín (reálne cca 2 dni) alebo v extrémne úspornom režime dokonca 60 hodín (reálne cca 3 dni).

Iste, nejde o žiadne závratné hodnoty, no keď vezmeme do úvahy, že Apple Watch Ultra sú prešpikované senzormi a technológiami, samotnej výdrži úplne rozumieme. Okrem toho je tu aj podpora rýchleho nabíjania, ktorá vám akumulátor doplní na požadované percentá už za pár minút.

Toto zariadenie tiež zvláda ponor až do hĺbky 40 metrov, dokáže sa vrátiť späť po prejdenej stope (napríklad keď sa stratíte niekde v lese), obsahuje extrémne silnú sirénu či dokonca satelitné SOS volania alebo detekciu autonehody.

Apple Watch Ultra 2 sú tu no trápiť vás to nemusí 

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: Apple

A hoci je pravda, že Apple už predstavil novší model Apple Watch Ultra 2, kúpou toho starého o veľa neprídete. Je tu síce výkonnejší procesor s označením S9 no ruku na srdce, že tento benefit väčšina z nás nemá ako využiť. Taktiež je tu jasnejší displej, ktorý dokáže na priamom slnku poskytnúť na miesto 2 000 nitov až 3 000 nitov a šikovné gesto, s ktorým môžete Apple Watch Ultra 2 ovládať aj bez dotykového displeja.

Nové hodinky prekvapujú aj cenou, pretože sú o 100 € lacnejšie, ako pôvodný model minulý rok. Zariadenie sa štandardne ponúka za 899 € a po drobnej zľave ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 876 €. Stále je to, ale rozdiel na úrovni 136 € a preto je otázne, či sa vám to oplatí. Rozhodnutie nechávame na vás.

Kúpte si náramok od Loopi

Apple Watch Ultra remienok
Zdroj: Loopi

Ak si chcete zaobstarať pre svoje nové Apple Watch exkluzívny náramok vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, v našom e-shope Loopi.sk nájdete množstvo alternatív, z ktorých si môžete vybrať.

Spomeňme napríklad Loopi Steel Band za 49,99 € alebo prémiový Loopi Steel Bracelet za 100 €. V oboch prípadoch získate aj dopravu ZADARMO a zaplatiť môžete cez Apple Pay, vďaka čomu sa vám priráta drobná zľava. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -