Vzhľadom na základnú cenovku hodiniek Apple Watch je jasné, že si ich budú kupovať aj profesionálni kuchári, ktorí budú využívať ich funkcie pri príprave tých najlepších gastronomických pochutín. Jeden by možno nepovedal, no pri príprave dobrého jedla sa občas môže stať nejaká tá malá nehoda. Pozrite si následujúci test CNETu, ktorý Apple Watch vystavil naozaj náročným podmienkam. Vydržia naozaj veľa!

Apple Watch v kuchyni

Je viac než jasné, že hodinky Apple Watch budú vystavované aj takým situáciám ako je napríklad varenie v kuchyni. Takéto situácie sú v podstate bežné a dochádza pri nich k nečakaným nehodám. Spoločnosť Apple pravdepodobne počítala s tým, že Apple Watch budú celý čas na ruke a tak budú musieť vzdorovať omnoho horším situáciam ako napríklad iPhone či iPad. Práve preto sú naozaj odolné a to aj v kuchyni, kde sa toho môže stať naozaj veľa. Presvedčí vás o tom aj následujúce video, ktoré síce skončilo rozbitým sklíčkom, no môžme na ňom vidieť aj to, že Apple Watch znesú naozaj nedôstojné zaobchádzanie!

Prečítajte si tiež  Apple Pay funguje na Slovensku absolútne bezchybne.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.