O tom, že spoločnosť Apple občas začne predávať aj takzvané repasované modely všetci vieme. V podstate sa ničím nelíšia, nakoľko sú v stave nových produktov. Teraz Apple začal s predajom repasovaných MacBookov. Dá sa na nich dosť ušetriť.

Apple začal s predajom repasovaných MacBookov. Ušetriť sa dá až 15%!

Doteraz Apple predávalo prevažne repasované iPhony či iPady. Po novom to ale vyzerá tak, že firma chce využiť aj potenciál opravovaných počítačov Mac. V podstate na nich používateľ ani nemá ako spoznať, že už niekedy boli používané.

Majú úplne nové šasi, klávesnicu displej, skrátka všetko čo vidíte voľným okom a napokon aj to najdôležitejšie v prípade MacBooku, baterku. Zákazník tak nebude pri kúpe takéhoto zariadenia ukrátený o nič, čo by mu chýbalo pri úplne novom počítači. Samozrejmosťou je originálne balenie a nový nabíjací adaptér ako aj všetky návody a príslušenstvo, ktoré sa k MacBooku dodáva.

Nový MacBook Air pomalší ako ten starý? Ukazuje sa, že žiaľ áno. - svetapple.sk

Pre našu smolu Apple začalo predávať tieto repasy zatiaľ iba vrámci internetového obchodu Apple Store v USA. Nachádzajú sa tu úplne nové modely MacBook Pro 13″ a 15″. Jedná sa o najnovšie predstavené zariadenia. Ušetriť môžete približne 15% čo v prípade zariadenia, ktorého nová cenova presahuje hranicu 1700$ dokáže reálne ušetriť stovky dolárov.

Ušetriť sa dá dosť, treba si len vybrať výhodnú ponuku

Na internetovom obchode venovanom “refubished” produktom si môžete vybrať s ohromného množstva zaraidení, ktoré sú cenovo veľmi zvýhodnené oproti novým kúskom. Napríklad taký MacBook Pro 13″ z mája 2019 s výkonným procesorom Intel Core i5 2,4 GHz a 256GB SSD úložiskom kúpite o celých 270$ lacnejšie ako nový.

Pri drahších produktoch je dokonca úspora ešte markantnejšia. V prípade, že si vyberiete MacBook Pro s 15,4″ displejom, 8 jadrovým procesorom Intel Core i9 s výkonom 2,3 GHz a 512GB SSD pamäte, ušetríte až 420$. Tu ale treba podotknúť, že zariadenie presahuje aj po zvýhodnení hranicu 2000$. Ako nové by vás vyšlo na 2799$, takto stojí “len” 2379$. Keby ste boli v USA, využili by ste takúto akciu?

Apple začal s predajom repasovaných MacBookov. Ušetriť sa dá až 15%! - svetapple.sk
Apple začal s predajom repasovaných MacBookov. Ušetriť sa dá až 15%! – svetapple.sk
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here