Apple na tohtoročnej konferencií predstavilo okrem úplne nových iPhonov s väčšími displejmi aj nové hodinky, ktoré nazvalo Apple Watch. Tieto hodinky sa však ešte nedostali do výroby. Apple naplánovalo predaje začiatkom roka 2015. My už dnes vieme, že masová výroba začne pravdepodobne v januári!

Výroba v Januári

Aj napriek tomu, že Apple predstavilo svoj úplne nový produkt, zatiaľ sa nedostal do výroby. V dnešných dňoch už pravdepodobne v Coupertine začínajú dávať dokopy podklady pre masovú výrobu hodiniek, ktorá by mala začať v januári budúceho roka. Apple chce totiž nové hodinky začať predávať s najväčšou pravdepodobnosťou vo februári, kedy je aj sviatok svätého Valentína. Naznačilo to hneď niekoľkokrát počas prezentácie, kde ukázalo na displeji Apple Watch srdiečka, ktoré sú s týmto sviatkom úzko spojené!

Apple-2014-Watch-11-630x419
Výroba nových hodiniek začne v januári – svetapple.sk

Výrobca je Quanta Computers

To o čom sa už dlhšiu dobu špekulovalo sa nakoniec predsa len potvrdilo. Výrobcom nových Jablkových hodiniek bude Quanta Computers, a teda spoločnosť, ktorej unikli fotografie, zachytávajúce šasi hodiniek len jeden deň pred ich oficiálnym predstavením. Táto spoločnosť bude jediným výrobcom Apple Watch, pričom sa zaviazala Jablkovej spoločnosti, že nebude vyrábať hodinky pre žiadne iné konkurenčné spoločnosti. Komponenty pre hodinky bude dodávať  spoločnosť Inventec.

apple-watch-pictures010
Quanta Computers bude vyrábať Apple Watch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.