Hodinky Apple Watch sú v prvom rade výborným nástrojom pre sledovanie tréningov a starostlivosti o zdravotný stav. Pokiaľ využívate svoje jablkové hodinky predovšetkým na športovú činnosť a trackovanie tréningov, možno by vás mohol zaujať nový remienok ActionBand v podobe potítka od firmy Twelve South.

Napriek tomu, že Apple ponúka originálne remienky určené na šport aj z vlastnej produkcie, firmy tretích strán neustále prichádzajú s novým príslušenstvom určeným na zvýšenie kvality tréningov a všeobecnej práce s hodinkami. Nadšenci zdravého životného štýlu a tréningoví fanatici sa už nemusia báť, že by im ich remienok počas cvičenia zavadzal alebo ich iným spôsobom obmedzoval.

- Reklama -

Apple Watch ActionBand

Potítkový náramok je vyrobený z elastického vlákna a zabezpečuje pevné uchopenie hodiniek pri koži tak, aby boli schopné zaznamenávať všetky potrebné informácie rovnako, ako v prípade prichytenia na klasický remienok.

Apple Watch sa na potítko pripevňujú vsunutím do vaničky, ktorá sa nachádza v strede potítka. Firma Twelve South, ktorá stojí za prínosom tohoto príslušenstva sľubuje pohodlný úchop bez toho, aby vás hodinky na ruke zbytočne tlačili.

Apple Watch ActionBand

ActionBand je dostupný na originálnej stránke Twelve South za cenu 29,99$. Dostupná je aj možnosť zakúpenia jedného obalu spolu s obyčajným potítkom rovnakej farby.

Čo hovoríte na tento produkt vy? Vyskúšali by ste zaujímavý koncept alebo dávate pri tréningoch prednosť obyčajným remienkom pre Apple Watch? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -