Spoločnosť Apple prišla s úplne novou streamovaciou službou Apple Music len prednedávnom a súčasťou tejto služby sú aj rádia, ktoré spríjemňujú život miliónom používateľom po celom svete. Najvýznamnejšie rádio je však Radio Beats1, ktoré vysiela všetko vrátanie skladieb alebo show a o jeho chod starajú profesionáli z celého sveta. Počúvať ho môžeš na iPhone (či inom iOS ariadení), Macu a Windowse a donedávna si mohol aj na svojom Androide. Avšak táto možnosť rýchlo zmizla!

Návod

Beats1 nebolo oficiálne pre Andorid nikdy dostupné a tak si istý používateľ povedal, že vytvorí svoj vlastný stream, ktorý počúvanie na Androide umožní miliónom používateľom po celom svete. Práve preto vytvoril túto stránku , kde bolo do prvého júna možné Apple Beats1 možné počúvať bez akýchkoľvek problémov. Avšak čo bolo už nie je, pretože Apple sa nepáčilo, že používateľ streamuje jeho exkluzívny obsah a tak ho poprosilo aby daný stream vypol. Užívateľ samozrejme nemal na výber, keďže Apple určite využilo svoju právnickú silu. Avšak niečo tu stále ostalo.

- Reklama -

Aj keď sa už na danej adrese nedá počúvať stream Apple Beats1, stále môžeš sledovať, čo sa práve v rádiu deje a kto práve v rádiu hrá, čo je praktické minimálne pre tých, ktorí rádio používajú na Macu a chcú vedieť viac o danej show.

Nové slúchadlá Beats Solo2 Wireless - svetapple.sk
Nové slúchadlá Beats Solo2 Wireless – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.