Spoločnosť Apple prišla s úplne novou streamovaciou službou Apple Music len prednedávnom a súčasťou tejto služby sú aj rádia, ktoré spríjemňujú život miliónom používateľom po celom svete. Najvýznamnejšie rádio je však Radio Beats1, ktoré vysiela všetko vrátanie skladieb alebo show a o jeho chod starajú profesionáli z celého sveta. Počúvať ho môžeš na iPhone (či inom iOS ariadení), Macu a Windowse a donedávna si mohol aj na svojom Androide. Avšak táto možnosť rýchlo zmizla!

Návod

Beats1 nebolo oficiálne pre Andorid nikdy dostupné a tak si istý používateľ povedal, že vytvorí svoj vlastný stream, ktorý počúvanie na Androide umožní miliónom používateľom po celom svete. Práve preto vytvoril túto stránku , kde bolo do prvého júna možné Apple Beats1 možné počúvať bez akýchkoľvek problémov. Avšak čo bolo už nie je, pretože Apple sa nepáčilo, že používateľ streamuje jeho exkluzívny obsah a tak ho poprosilo aby daný stream vypol. Užívateľ samozrejme nemal na výber, keďže Apple určite využilo svoju právnickú silu. Avšak niečo tu stále ostalo.

Aj keď sa už na danej adrese nedá počúvať stream Apple Beats1, stále môžeš sledovať, čo sa práve v rádiu deje a kto práve v rádiu hrá, čo je praktické minimálne pre tých, ktorí rádio používajú na Macu a chcú vedieť viac o danej show.

Nové slúchadlá Beats Solo2 Wireless - svetapple.sk
Nové slúchadlá Beats Solo2 Wireless – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.