Kompetentní to myslia so službou Apple TV+ naozaj vážne. Nedávno zakúpili film s názvom „Cherry“ za sumu 40 miliónov dolárov. O réžiu sa postará dvojica Anthony a Joe Russo. Ide o adaptáciu románu od Nico Walkera.

„Cherry“

Služba Apple TV+ sa pomaly ale isto rozrastá. Tvorcovia sa snažia ponúknuť čo najkvalitnejší a najzaujímavejší obsah pre všetkých divákov. Zatiaľ ho tu veľa nie je, no ide len o otázku času. Apple postupne nakupuje práva na rôzne filmy a seriály.

Najnovšie spoločnosť zaplatila až 40 miliónov dolárov za film „Cherry“ (uvádza Deadline). Snímok bude kriminálnou drámou podľa románu od Nico Walkera. Hlavnú postavu (Walkera) stvárni Tom Holland, vstupujúci do armády po odmietnutí lásky svojho života.

Presunie sa do Iraku, kde pracuje ako zdravotník a trpí PTSD (Posttraumatická stresová porucha). Dlhodobo užíva liek Oxycontin, ktorý v ňom postupne vybuduje závislosť na heroíne. Aby mohol drogu nakupovať, začne vykrádať banky.

O réžiu sa postarajú bratia Anthony a Joe Russo. Spoločne stoja napríklad za filmom „Avengers: Endgame“. V súčasnej dobe ešte nepoznáme bližšie detaily a ani dátum uvedenia do služby. Každopádne film Cherry vyzerá veľmi zaujímavo a už teraz sa tešíme na premiéru. Predplácate si Apple TV+? Napíšte nám do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Hlavný dodávateľ AirPods môže v budúcnosti vyrábať aj Apple Car!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.