Zdá sa, že spoločnosť Apple chce ulahodiť každému divákovi. Aj to je dôvod, prečo budete môcť už o niekoľko týždňov na platforme Apple TV+ sledovať 3 nové dokumentárne seriály.

Do Apple TV+ mieria 3 nové dokumentárne seriály!

Cupertinský gigant dnes zverejnil oficiálnu tlačovú správu, v ktorej uvádza, že jeho streamovacia služba už v následujúcom období prinesie tri nové dokumenty. Každý z nich by mal skúmať svet z trochu iného uhla pohľadu a ukáže nám veci, ktoré zatiaľ nepoznáme.

Prvý bude „Tiny World“ (malý svet). Jeho oficiálne vydanie je naplánované na 2. októbra. Natočený bol na šesť samostatných epizód (tak ako všetky ostatné seriály zo zoznamu) pričom každá z nich sa zameriava na život očami tých najmenších živočíchov na zemi. Apple dodáva, že diváci budú môcť spoznať veci, ktoré robia tieto tvory pre prežitie pomocou úplne novej kamerovej technológie.

Druhý dokumentárny seriál ponesie názov „Becoming You“ a do platformy pribudne 13. novembra. Sledovať budete môcť spôsoby, akými sa 100 detí z celého sveta učí myslieť, hovoriť a chodiť od svojho narodenia až po 5 rok života. Celkom fascinujúce, čo poviete?

Na záver budeme čakať na dielo „Earth at Night in Color“, ktoré príde 4. decembra. Uvidíme v ňom zvieratá žijúce v noci. Opäť budú použité špeciálne kamery novej generácie, ktoré odhalia doposiaľ neznáme poznatky z ich správania. Šesť epizód bolo natočených na šiestich odlišných kontinentoch (od polárneho kruhu až po africké pastviny). Určite sa teda máte na čo tešiť.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2. generácie je vo vnútri rovnaký ako iPhone 8.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.