Apple pracuje na svojej službe Apple TV+ aby presvedčil používateľov, že stojí za to. Nie je to len o súčasnom obsahu, ktorý bude na týždennej báze pribúdať. Je to aj o úplne novom obsahu, ktorý sa sem bude postupne dostávať. „Servant“ bude nový seriál v Apple TV+. Apple dnes zverejnilo jeho trailer.

„Servant“ bude nový seriál v Apple TV+

Pokiaľ vás nič z aktuálnej ponuky Apple TV+ neoslovilo, nezúfajte. Spoločnosť už teraz pripravuje ďalší obsah, ktorý sa sem onedlho dostane. Hovoríme o filmoch ale aj seriáloch. Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že na službe bude ako exkluzívny obsah film The Banker. Ten sa najprv dostane do kín a vzápätí aj na túto streamovaciu platformu.

- Reklama -

Hviezdne obsadenie je v tomto prípade samozrejmosťou, takže sa máme na čo tešiť. Nie je to ale jediné dielo, ktoré sem pribudne. Dnes spoločnosť Apple zverejnila upútavku k seriálu „Servant“, ktorý bude mať veľmi zaujímavý príbeh.

Týkať by sa mal rodiny z Philadelphie, ktorá a rozhodne, že si najmä pestúnku. Ako to už ale v zápletkách býva, začnú sa diať naozaj zvláštne veci. Viac vám už prezradí samotný trailer. My vám vieme povedať to, že tento seriál bude mať svoju premiéru 28. novembra vo štvrtok. Bude to tak vôbec prvý seriál, ktorý do služby Apple TV+ pribudne od odňa jej zavedenia. Zároveň ide o prvý seriál, ktorý bude získavať nové časti vo štvrtok. Všetky súčasné seriály ako SEE, The Morning Show, For All Mankind a podobne prídu s novými časťami už tento piatok.

V súčasnosti si pri niektorých seriáloch môžete pozrieť až prvé tri časti. To pravdepodobne preto aby ste si zo začiatku na službu zvykli. Pri nových seriáloch treba ale na túto vec pravdepodobne zabudnúť. Všetko čo bude predstavené v budúcnosti budeme dostavať s jedným dielom na týždennej báze. Nie je to samozrejme nič výnimočné, koniec koncov, takto to robia aj ostatné streamovacie platformy. Informujeme o tom ale kvôli tomu, že vás mohli prvé tri diely osloviť a mohli ste to považovať za samozrejmosť aj pri novom obsahu. Nemajte preto zbytočné očakávania…Čo hovoríte na samotný trailer?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.