Naša krajina je síce vrámci svetového vnímania veľmi malá, máme však veľa talentovaných ľudí, ktorí to dotiahli naozaj ďaleko. Apple zdieľalo fotografie slovenskej talentovanej fotografky na Instagrame. Zábery zacyhtené na iPhone vyrážajú dych.

Apple zdieľalo fotografie slovenskej talentovanej fotografky na Instagrame.

Spoločnosť Apple má pochopiteľne veľký vplyv aj na sociálnych sieťach. Na svojom Instagramovom účte často zdieľa a podporuje rôznych umelcov a fotografov, ktorí majú špecifický štýl a svoje zábery zachytávajú na iPhone. Len tak pre pozornosť, Apple sleduje 17,3 milióna používateľov Instagramu.

Pre Jablkovú spoločnosť je to vynikajúci marketing, ktorý poukazuje na to ako nádherne dokážu jej produkty fotiť, pre autora je to zase perfektná príležitosť ako sa zviditeľniť po celom svete. Navyše keď vás niekde zdieľa jedna z najvplyvnejších technologických spoločností na svete asi to nebude len tak. Meno talentovanej slovenskej fotografky je Mária Švarbová.

Práve ona uzatvorila spoluprácu s touto spoločnosťou a vytvorila sériu fotografii s názvom “Plastic World”, v ktorej ukazuje svoje perfektné cítenie pre detail a hlavne svojský štýl použitia pastelových farieb.

Séria fotografii Plastic World

Apple zavesilo na svoj Instagram sériu fotografii s týmto názvom formou 24 hodinových stories. Ak ste ju ešte nevideli, stále máte šancu. Okrem toho však pridalo aj fotografiu, ktorú nájdete aj na oficiálnom Instagrame autorky. Tá sa v sérii Plastic World pokúsila znázorniť život ľudí v rôznych situáciach bez emócii. Fotografie majú vyjadrovať prázdnotu človeka.

Fotografie boli inšpirované podľa samotnej autorky “Černobylom”. Zo záberov je však jasne poznať, že nám pripomínajú naše socialistické Československo. Veľmi sa tešíme, že nás Mária môže takýmto spôsobom reprezentovať aj v zahraničí. Ako sme už napísali, ide o veľmi talentovanú umelkyňu so špecifickou tvorbou, ktorú by ste mali vidieť. Mal by ju vidieť celý svet. Týmto by sme chceli samo zagratulovať autorke a popriať jej aby mala podobné spolupráce častejšie. Tá s Applom jej vyšla na jednotku! Pozrite si niekoľko jej fotografii a nezabudnite ju podporiť palcom hore a tlačítkom follow.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here