Mariah Carey’s Magical Christmas Special

Technologický gigant zdieľal upútavku na blížiaci sa kúzelný vianočný špeciál s Mariah Carey, ktorý dorazí na platformu Apple TV+ už 4. decembra. Okrem známych hostí, sa môžete tešiť aj na premiéru celkom novej skladby. O týchto skutočnostiach informovala redakcia magazínu Deadline.

Vo vianočnom špeciáli uvidíme aj Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland a Mykal-Michelle Harris, ako aj deväťročné dvojčatá Carey. Obsahovať má celý rad hudobných vystúpení, tanca a nádherných animácií, sprevádzaných milým príbehom. Pokiaľ ste milovníkom vianočnej atmosféry, táto snímka vám ju zaručene „naladí“.

- Reklama -

Spomínaná premiérová skladba ponesie názov „Oh Santa!“ a po 4. decembri bude dostupná na platforme Apple Music (ako exkluzivita). Na ostatné platformy sa rozšíri o týždeň neskôr, a teda 11. decembra 2020.

Apple nám nové dielo prezentovalo na nasledujúcej ukážke nižšie. Do komentára nám napíšte, či sa vám podobné show páčia, alebo to nie je vaša šálka kávy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -