Mariah Carey’s Magical Christmas Special

Technologický gigant zdieľal upútavku na blížiaci sa kúzelný vianočný špeciál s Mariah Carey, ktorý dorazí na platformu Apple TV+ už 4. decembra. Okrem známych hostí, sa môžete tešiť aj na premiéru celkom novej skladby. O týchto skutočnostiach informovala redakcia magazínu Deadline.

Vo vianočnom špeciáli uvidíme aj Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland a Mykal-Michelle Harris, ako aj deväťročné dvojčatá Carey. Obsahovať má celý rad hudobných vystúpení, tanca a nádherných animácií, sprevádzaných milým príbehom. Pokiaľ ste milovníkom vianočnej atmosféry, táto snímka vám ju zaručene “naladí”.

- Reklama -

Spomínaná premiérová skladba ponesie názov „Oh Santa!“ a po 4. decembri bude dostupná na platforme Apple Music (ako exkluzivita). Na ostatné platformy sa rozšíri o týždeň neskôr, a teda 11. decembra 2020.

Apple nám nové dielo prezentovalo na nasledujúcej ukážke nižšie. Do komentára nám napíšte, či sa vám podobné show páčia, alebo to nie je vaša šálka kávy.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here