Pokiaľ používate Apple TV+, máme pre vás dobré správy. V dohľadnej dobe sa dočkáte nového filmu „Five Days at Memorial“. Jeho názov môžete poznať aj z románu od Sheriho Finka, ktorý vyšiel v roku 2013.

Apple TV+ prinesie snímok „Five Days at Memorial“

Jablková spoločnosť získala exkluzívne práva na ďalšie dielo. Jedná sa o film „Five Days at Memorial“. O réžiu sa postarajú John Ridley a Carlton Cuso. Natáčanie stále prebieha a zatiaľ nie je jasné, kedy sa dočkáme premiéry. Tak isto nepoznáme ani herecké obsadenie. Na bližšie podrobnosti si budeme musieť počkať.

Kniha, ktorú napísal Sheri Fink, opisuje pútavý a dojímavý príbeh o nemocnici v New Orleans počas tragických udalostí súvisiacich s hurikánom Katrina. Písal sa rok 2005 a vyčerpaní zdravotníci rozhodovali o živote a smrti uprostred obrovskej katastrofy. Už teraz to znie veľmi zaujímavo…

Aby toho nebolo málo, Apple pripravuje aj ďalšie filmy. Spomenúť by sme mohli napríklad „Mosquito Coast“, kde sa objaví Justin Theroux alebo „Lisey’s Story“ v hlavnej úlohe s Julianne Mooreovou.

Budúcnosť praje obsahu na tejto platforme… Kompetentní aktuálne premýšľajú, či nepredĺžia bezplatný prístup pre majiteľov nových zariadení. Uvidíme ako to dopadne. Filmov a seriálov tu zatiaľ veľa nie je, no v priebehu roka sa to môže ešte dramaticky zmeniť. Je tu niekto, kto si predpláca Apple TV+?

Prečítajte si tiež  Apple opraví chybu v iPhone 12 zadarmo bez záruky. Máte však posledné týždne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.