Apple je počas dnešných dní jednou z najsledovanejších spoločností sveta a nie je to pre nič iné ako pre Keynote, ktorá sa odohrala počas pondelka. Apple oficiálne predstavilo iPhone SE, ktorý dostal kompletný HW iPhonu 6S a tiež iPad Pro s 9,7″ displejom, ktorý je vlastne stelesnenie väčšieho 12,9″ modelu v menšom tele. Novinky sú teda vonku a karty sú rozdané, Apple ale zdá sa útočí aj inde. Predstavil nové remienky a dokonca zlacnil Apple Watch na 299$!

Apple zlacnelo Apple Watch na 299$!

Apple Watch sú veľmi kontroverzný produkt. Keďže ich človek “nepotrebuje”, sú pre neho svojim spôsobom nezaujímavé, ale keďže ide o fashion elektroniku a takmer každému z nás sa tento produkt páči, musíme uznať, že po ňom minimálne túžime.

- Reklama -

Čo ale z toho, keď sa Apple doslova snažilo, aby boli hodinky nedostupné? Základná cena 359$ za základný hliníkový model s gumeným náramkom bola jednoducho strašne vysoká.

Momentálne sa ale cena za najlacnejší model zmení. Hoci to nebude žiadne terno a Apple Watch budú stále nad limitom, ktorý si môže bežný slovák dovoliť, budú minimálne o trošku dostupnejšie. S novým nylonovým náramkom ich budeš môcť zakúpiť už za 299$. Cena je teda oveľa príjemnejšia a zdá sa, že Apple útočí presne tam, kde útočiť má.

Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.04.55 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.20

Koho zaujímajú hodinky, ktoré stoja 17 000$ a po pár mesiacoch stratia svoju hodnotu? Nikoho, teda možno pár jedincov, pre ktorých je táto suma len drobným peniazom, no pre bežného smrteľníka znamená skôr jazdené BMW 7, poprípade nájom na byt na niekoľko rokov. Presne pre takéhoto človeka sú tu lacnejšie verzie a teraz sú Apple Watch ešte dostupnejšie.

Samozrejme nemôžeme zabúdať ani na nové náramky, ktoré Apple predstavilo k svojim hodinkám. Hoci neprinášajú žiadnu inú funkciu ako tú, ktorú majú prinášať (šepkalo sa o nových senzoroch práve v náramkoch) sú fantastické a Apple Watch si budeš môcť vďaka ním omnoho lepšie skrášliť! Čo povieš? Kupuješ? 🙂

Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.32 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.50 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.07

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.