Ešte dávnejšie sme vám ukázali prototyp Apple Watch s unikátnym operačným systémom a taktiež špeciálny obal, v ktorom sa tieto zariadenia testovali, aby nič neuniklo na verejnosť.

Technologický gigant si v tom čase strážil úniky ako oko v hlave a aj preto trvalo až pol roka, kým Apple Watch prišli do predaja po ich prvotnom predstavení. To len tak mimochodom prebehlo po boku iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus (2014).

Maskovanie Apple Watch, ktoré vyzerajú ako starý telefón 

Dnes sa na internete objavil ďalší zaujímavý prototyp, s originálnym „ochranným púzdrom“. Inižnieri v Apple sa rozhodli, že na 38 mm displej hodiniek navlečú gumený alebo plastový obal, s náznakmi tlačidiel v jeho spodnej časti.

Pokiaľ teda technik alebo ktokoľvek vytiahol prototyp niekde na verejnosti, pravdepodobne to pôsobilo, akoby držal v ruke jednoduchý mobilný telefón s farebným displejom. Túto teóriu dopĺňa aj fakt, že na bočnej strane vidíme tlačidlá na úpravu hlasitosti.

Pozrite si celé video nižšie a napíšte nám do komentára, či vám takýto spôsob „maskovania“ príde sofistikovaný, alebo si myslíte, že to mohlo vyzerať aj lepšie.

Len tak mimochodom, aj keď sa dnes podobné prototypy dajú zakúpiť napríklad na Ebay za relatívne prívetivé čiastky, v skutočnosti ide produkty, ktoré chcela spoločnosť Apple zničiť.

Po ukončení testovania putovali do kontajnera pre recykláciu elektroniky, avšak niekomu sa ich evidentne podarilo zachrániť. Aj preto sú takéto videa vzácnosťou a cena podobných zariadení neustále stúpa.

Prečítajte si tiež  iPhone 8 pod röntgenom!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -