Spoločnosť Apple predáva hodinky Apple Watch už asi 3 či 4 mesiace, no zatiaľ sa do naších končín stále nestihli dostať. Nevadí. Informácie o nich sa k nám totiž dostávajú pravidelne a to nám zatiaľ stačí. Apple najnovšie upravilo športový náramok a začalo ho predávať vo veľkosti L/XL, pre ľudí s obvodom paže 245mm. Okrem iného samostatne kúpiš aj kožený náramok Modern Buckle.

Upravený náramok

Zdá sa, že Apple si uvedomilo, že ľudia po celom svete majú rôzne veľkosti paží a tak pridalo úplne novú verziu športového náramku (L/XL), ktorá je celkovo väčšia a tak si hodinky bude môcť zakúpiť aj človek s obvodom paže 245mm. Doteraz to úplne nebolo možné, pretože športové náramky bolo možné dať len na ruky s obvodom 210mm, čo určite nebolo príjemné pre ľudí s väčšími rukami.

- Reklama -

Apple Watch Sport Band 245mm

Novú verziu náramku si už dnes môžeš zakúpiť na stránkach Apple (samozrejme že nie u nás). Jej cena je rovnaká ako za normálny športový náramok a tak zaplatíš 49$. Väčšia verzia je dostupná vo všetkých farbách náramkov.

Prečítaj si tiež: Asus si asi neuvedomil, že Apple má rovnaký počítač, to je ale náhoda však?

Mimo iného Apple začalo samostatne predávať aj kožený náramok Modern Buckle. Tento náramok je taktiež ponúkaný na stránkach spoločnosti a je ho možné dostať hneď v 4 farebných kombináciách. Jeho nevýhodou však môže byť privysoká cena 249$. To je naozaj dosť ak uvážime, že keď pridáme 100$, môžme si kúpiť hodinky ako také v športovej edícií.

 

Apple Watch Modern Buckle

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.