/* Header banner */

Nie je tajomstvom, že najhodnotnejšej spoločnosti sveta záleží na našej planéte a vždy sa snaží chrániť životné prostredie. Súčasťou programu recyklácie starších Apple produktov sú aj pozadia, ktoré Apple nazval exkluzívnymi.

Apple zverejnil exkluzívne environmentálne pozadia

Spomínaný program s názvom Renew and Recycling, ktorý vyzýva majiteľov starších alebo nefunkčných Apple produktov k ich recyklácii – využitiu materiálu z nevyužitých zariadení na výrobu nových.

Pozadia, ktoré Apple zverejnil pochádzajú od grafika Anthonyho Burrillo, ktoré boli vytvoril špeciálne k tomuto programu. Znázorňujú vzťah človeka k prírode a to, že patria k sebe. Na webovej stránke Apple nájdeš tieto pozadia, ktoré si môžeš stiahnuť podľa displeja v tvojom zariadení, konkrétne pre iPad, iPhone 5 a iPhone 6.

Neobávaj sa však toho, že ostatné modely boli odsunuté. Pozadia sú zahrnuté v súbore ZIP, ktorý obsahuje pozadia pre všetky iPady a iPhony.

Screenshot_113

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

Nielen recyklácia

Pozadia dostali aj mená, Príroda v rovnováhe, Príroda v harmónii a Príroda v nás. Apple sa o zlepšenie životného prostredia nestará len recykláciou, ale aj balením samotných iPhonov, ktoré sú balené v malej krabičke. Týmto balením sa spotrebuje menej papiera a ostatného materiálu, ktorý je v použitý. Taktiež aj použitie solárnej energie na prevádzku dátových centier alebo v novom Apple Campuse 2, ktorý bude veľmi ekologickou stavbou.

Screenshot_114

Prečítajte si tiež  Apple konečne opravilo otravný problém v macOS Ventura 13.3.1
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here