Aj keď sme o priebehu stavby nového sídla Jablkovej spoločnosti veľmi dobre informovaní vďaka dronom, ktoré nám ho umožňujú sledovať aj v rozlíšení 4K, Apple sa rozhodlo, že uvoľní novú snímku súčasného stavu svojho Campusu 2, kde je vidieť značný pokrok v stavbe. Okrem iného zverejnilo aj graf, na ktorom môžme vidieť celkový priebeh stavby.

Apple Campus 2 sa rozrastá

Je takmer neuveriteľné, ako rýchlo sa to dá keď sa chce! Ešte pred niekoľkými mesiacmi, keď sa naša stránka len rozrastala, sme vám pravidelne prinášali informácie o súčasnom stave Apple Campusu 2 a samozrejme videá, na ktorých bolo vidno často len hlinu, poprípade nejaké autá, ktoré tú hlinu odvážali niekam preč. Dnes už má Apple pripravené prvé podzemné podlažia stavby a púšťa sa tiež do tých nadzemných. Môžme tu tak vidieť neuveriteľne rýchly posun stavby za pár krátkych mesiacov. Nezabúdajme tiež na fakt, že to nieje žiaden domček ale obrovský komplex, v ktorom sa nachádza hneď niekoľko budov!

Naši politici by si mali brať príklad

Aj keď sme stránka zaoberajúca sa predovšetkým Apple a mali by sme byť nestranní, myslíme si, že práve Campus 2, ktorý Apple buduje, by mohol byť správnym príkladom pre našich politikov. Spomeňme si len na diaľnicu z Bratislavy do Košíc, ktorá tu mala stáť už pred mnohými rokmi, no žiaľ nestojí. Tu sa ukazuje opačný príklad. “Keď sa nechce tak sa nedá!”

Apple Campus 2 -svetapple.sk
Apple Campus 2 -svetapple.sk

- Reklama -
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.