Vianočná reklama v podaní spoločnosti Apple

Tohtoročná vianočná reklama je z nášho pohľadu dosť netradičná. Apple sa nezameriavalo na produkty ako iPhone, iPad, Apple Watch alebo Mac.

Namiesto toho upozorňuje na HomePod, HomePod mini a slúchadlá AirPods Pro v spojitosti s hudbou. Povedzme si na rovinu, že aj tieto zariadenia môžu byť horúcimi adeptmi pre darčeky pod vianočným stromčekom.

V hlavnej úlohe uvidíte rapperku Tierru Whack. Tá na začiatku kráča so zlou náladou po ulici. Akonáhle sa ale vráti do domov, všetko sa zmení. Náladu jej zlepší nový inteligentný reproduktor HomePod mini a zvláštne „magické veci“.

Za nás sa jedná o zaujímavý a veľmi originálny počin s krásnou myšlienkou. Uvidíme, či sa bude jednať o jedinú tohtoročnú vianočnú reklamu (od Apple), alebo sa dočkáme viacerých snímok (tak ako je to zvykom).

Pozrite si dvojminútové video na YouTube a do komentára napíšte, ako na vás pôsobí.

https://youtu.be/w5ftzLkhw3Y
Prečítajte si tiež  Ďalšia facka pre Rusko. Apple vymazalo VKontakte a ďalšie aplikácie z App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.