Ako to už vyzerá, služba Apple TV+ rastie pomaly, ale rastie. Včera sme vás informovali o novinke s názvom „Severance„, ktorá bude čoskoro dostupná pre predplatiteľov. Dnes ale Apple zverejnilo ďalší seriál. Bude sa nazývať „Mythic Quest“ a príde začiatkom budúceho mesiaca.

Apple zverejnilo upútavku na nový seriál „Mythic Quest“ pre Apple TV+.

Na YouTube kanáli TV+ sa dnes objavila upútavka na nový seriál, ktorý by sa mal dostať do služby už 7. februára 2020. Konkrétne pôjde o piatok (deň kedy vychádza väčšina seriálov). Názov je „Mythic Quest“ a pôjde o sériu, pri ktorej sa dobre zasmejte. Komédia by vás mala sprevádzať rôznymi problémami a situáciami, ktoré vznikajú pri tvorbe populárnej videohry. O produkciu sa postaral Rob McElhenney a Charlie Day.

McElhenney tu bude dokonca aj účinkovať. Jeho pozícia bude kreatívny riaditeľ spoločnosti, ktorá pracuje na spomínanej hre. Okrem toho si tu zahrajú aj herci ako  F. Murray Abraham, Danny Pudi, Imani Hakim, Charlotte Nicdao, David Hornsby, Ashly Burch či Jessie Ennis. Čo sa týka formátu, tak neočakávajte „nič veľké“.

Na platforme Apple TV+ pribudne počas 9 týždňov rovnaký počet epizód. Dĺžka každej z nich by mala byť zhruba 30 minút. Pôjde teda o niečo veľmi podobné ako seriál Dickinson, ktorý si získal veľkú pozornosť.

Apple zverejnilo upútavku na nový seriál "Mythic Quest" pre Apple TV+.
Apple zverejnilo upútavku na nový seriál „Mythic Quest“ pre Apple TV+. – svetapple.sk

Apple pracuje na službe aj naďalej

Sme radi, že Apple aj naďalej pracuje na novom a kvalitnom obsahu. Musíme uznať, že zatiaľ všetko, čo sa na službe objavilo stálo za to. Jediný problém je ale ten, že seriálov a ani filmov nie je dosť. Ak ste už medzičasom stihli vidieť všetky, 74 minút obsahu týždenne vám jednoducho nemôže stačiť.

Pokiaľ službe veríte, určite dajte šancu aj tomuto seriálu, minimálne ak ju máte vrámci 1 ročného predplatného úplne zadarmo. Na Netflix a ani HBO GO sa to síce zatiaľ nechytá ale kto vie. Popularitu služby ukáže až čas. Do komentárov nám napíšte, čo vás zatiaľ na TV+ zaujalo najviac.

https://youtu.be/pMaPCYRPhY0
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.