Ponuka filmov a seriálov v rámci Apple TV+ sa už o pár týždňov opäť o niečo rozšíri. Na scénu prichádza nová rodinná komédia s názvom „Best Foot Forward“. Seriál je založený na skutočnom príbehu paralympijského športovca Josha Sundquista a jeho príbehu, ktorý spolu s autorovou knihou poslúžil ako predloha pre seriál.

Prečítajte si tiež  So službou Apple TV+ sú zákazníci čoraz spokojnejší. Takto sa jej darilo v porovnaní s konkurenciou

Seriál je založený na knihe „Just Don’t Fall“, ktorú napísal sám spomínaný Josh Sundquist. V jednotlivých epizódach sa zoznámime s 12-ročným Joshom Dubinom, ktorý prechádza z domácej výučby do štátnej školy. So sebou si však nesie poriadnu výzvu, ako presvedčiť spolužiakov, aby nevnímali jeho protézu nohy.

V sérii účinkujú Logan Marmino, Stephen Schneider, Joy Suprano a Peyton Jackson. Premiéra na Apple TV+ sa uskutoční 22.júla. Nenechajte si ujsť trailer k seriálu v nasledujúcom videu.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -