Spoločnosť Apple by mala teoreticky predstaviť úplne nový iPhone 6S a jeho väčšieho brata iPhone 6S Plus už o dva týždne a tak všetci čakáme už len na pozvánky, ktoré by malo Apple vypustiť už v priebehu tohto týždňa. Medzitým sa nám však už podarilo zistiť, kde pravdepodobne uvidíme najnovšie produkty po prvý krát!

Veľké predstavenie

Nové predstavovanie iPhonov 6S a iPhonov 6S Plus je naplánované (podľa špekulácií) na 9. september a keďže sa tento dátum neuveriteňe rýchlo blíži nám sa už podarilo zistiť aj to, kde by sme novinku mohli po prvýkrát vidieť alebo lepšie povedané, kde sa uskutoční jeden z najväčších mediálnych eventov v tomto roku. Bude to v San Franciscom Bill Graham Civic Auditorium.

- Reklama -

San Francisco Hoodline dnes uviedol veľmi zaujímavú informáciu, ktorá hovorí o tom, kedy a kde bude Apple pripravovať svoj budúci mediálny event. Server uviedol, že vyššie spomínané hľadisko je rezervované do 13. septembra a po celý čas, kedy je rezervovaná by ju mala strážiť pozorná ochranka aby sa do nej nedostal nikto, kto by sa do nej dostať nemal. Rezervácia je oficiálne označená ako veľtrh, ktorý by mal prebiehať od 4. do 10. septembra. Práve vďaka tejto informácií môžme predpokladať, že tu skutočne bude predstavený nový iPhone. Chvíľu predsa trvá, kým sa všetko pripraví a najmä akcia akou je Keynote, na ktorom sú prestavované najnovšie iPhony.

Prečítaj si tiež: Unikol Benchmark, iPhone 6S ponúkne neuveriteľný výkon a 2GB RAM!

Veľmi dôležitá je tiež informácia o tom, že spoločnosť, ktorá si chce celú budovu prenajať predložila dokument o tom, aby mohla vybrať 4 rámy okien zo svojho miesta a do okien vložiť špeciálne hviezdy. Tieto hviezdy sú na jednom dokumente popisované ako klasické hviezdy, no na dokumente druhom ako veľmi zvláštne hviezdy s nakloneným vrchom presne tak, ako stopka v logu spoločnosti Apple. Je celkom pochopiteľné, že Apple chce tajiť predstavenie a tak logá v rámoch okien zakryl týmto spôsobom. Nebolo by na tom naozaj nič divné a najmä sa treba zamyslieť nad tým, ktorá spoločnosť by si nechala kvôli veľtrhu do podmienok niečo podobné (aby si do okien mohla dať hviezdy).

starlogo2-800x544

Samozrejme informácia o predstavení v týchto priestoroch nie je oficiálna a vzhľadom na to, že Apple zatiaľ nerozoslalo pozvánky, nevieme prakticky nič, no tieto informácie celkom sedia môžme predpokladať, že tu Apple už za 16 dní predstaví nové iPhony!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.