Spoločnosť Apple začala presne podľa svojich plánov s mapovaním Veľkej Británie pre svoje „Street View“ vo svojich vlastných mapách. Na internete začali už aj kolovať fotky, ktoré zachytávajú čierne Mercedesy s dnes už známym zariadením na streche, ktoré mapuje okolie a vytvára tak pohľad na ulice z celého sveta. Práve táto služba by mala vo veľkom konkurovať „Street View“od Google.

Označenie

Zdá sa, že po odhalení toho, na čom Apple v súčasnosti vo veľkom pracuje už nemá čo skrývať a svoje vozidlá, ktoré mapujú krajinu, označilo nápisom „Apple Maps“, pod ktorým sa taktiež objavila aj webová adresa maps.apple.com.

Na tejto adrese však nenájdeš všetky dostupné Apple mapy tak, ako si si asi mohol myslieť, ale tvoj počítač ťa presmeruje na stránku www.apple.com/ios/maps, kde sa môžeš vo všeobecnosti dozvedieť o mapách o čosi viac. Pokiaľ chceš vedieť to, kde Apple bude mapovať okolie v najbližšom čase, určite pozri aj tieto stránky, ktoré ti to prezradia!

Prečítajte si tiež  S iOS 17.2 budú Apple Mapy oveľa presnejšie: Pomôže táto nová funkcia, ktorú si môžete zapnúť aj vy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.