Autobazar eu je portál, na ktorom nájdeme asi najviac inzerátov na vozidlá vrámci celého Slovenska. Mnohí jeho fanúšikovia ale ani nevedia, že vozidlá si môžu pozrieť pohodlne cez mobilnú aplikáciu. Prečítajte si našu recenziu

Autobazar EU. Vyhľadajte si vysnívané vozidlo na mobile.

Rozhodli sme sa vám prinášať recenzie aplikácii, ktoré si môžete stiahnuť do vášho smartfónu. Autobazar.eu má tiež jednu takú. No a hoci nie je dokonalá, stále sme presvedčení o tom, že stojí za to aby ste si ju nainštalovali do svojho iPhonu.

- Reklama -

Pokiaľ si chcete zakúpiť alebo predať auto, určite to budete robiť cez internet. Doby, kedy ste na sklo vozidla nalepili papier s telefónnym číslom a základnou informáciou o vozidle sú už dávno preč.

Dnes už funguje sila internetu a internetových portálov. Medzi najpopulárnejšie patrí autobazar.eu. No a hoci sa dá táto stránka využívať absolútne bez problémov, predsa len je za účelom prezerania vozidiel pohodlnejšia mobilná aplikácia.

autobazar eu telefón a auto
Autobazar eu na iPhone 11 Pro – svetapple.sk

Bezplatná aplikácia Autobazar EU vo vašom iPhone

Aplikáciu, ktorú autobazar.eu ponúka vrámci internetového obchodu App Store si môžete stiahnuť samozrejme úplne zadarmo. Prináša vám pri tom všetky výhody, ktoré aj klasická webová verzia stránky.

Na začiatku sa vás opýta či sa chcete prihlásiť, zaregistrovať alebo chcete pokračovať bez prihlásenia. Práve váš účet slúži na to aby ste mohli cez aplikáciu aj inzerovať.

Predpokladáme ale, že budete chcieť skôr prezerať ponuku vozidiel. Presne preto pokojne pokračujte bez prihlásenia.

Následne sa dostanete ku vyhľadávaniu. Aplikácia vám umožní zvoliť si v podstate všetko od značky, modelu, výkonu, roku výroby, počtu najazdených kilometrov, typu prevodovky a podobne

Potom pokračujete vyhľadávaním. Vozidlá sú zoradené logicky podľa ceny od najlacnejších po najdrahšie. Na začiatku sa nachádzajú vždy inzeráty, ktoré sú zaplatené.

autobazar eu vyhladavanie
Jednoducho a rýchlo nájdete presne to vozidlo, ktoré ste chceli vyhľadať – svetapple.sk

Nie je dokonalá

Samozrejme, nič nie je také ružové ako sa na prvý pohľad zdá. Klamali by sme, keby sme povedali, že táto aplikácia je dokonalá. Nie je. Občas sa tu stretneme s chybami, kedy sa napríklad zle načítavajú obrázky, inzeráty sa opakujú a aplikácia zamrzne.

Čo sa týka teda stability a akejsi spoľahlivosti, označili by sme ju skôr za priemernú. Na strane druhej sa ale s týmito nedostatkami stretnete v jednom z desiatich prípadov, takže to nie je také hrozné. Poväčšine s vyhľadávaním nie je problém a appka perfektne spĺňa svoj účel.

Za najväčšiu chybu pritom nepovažujeme technické spracovanie. Jedná sa o zobrazenie na iPhone X a novších modeloch. Na edge-to-edge displeje zatiaľ nie je prispôsobená takže naplno nevyužíva potenciál zariadenia.

Nie, že by sa to nedalo ovládať. Tu problém určite nie je. Na dnešnú dobu to už ale skrátka nevyzerá dobre a hlavne iPhone X bol uvedený na trh ešte v roku 2017. Za celý ten čas neurobili vývojári žiadnu aktualizáciu, ktorá by zobrazenie urobila kompatibilným.

Naše záverečné hodnotenie

Pokiaľ vás teda zaujíma naše záverečné hodnotenie, aplikáciu by sme hodnotili počtom bodov 5/10. 3 body by pri tom stratila kvôli občasným technickým problémom a ďalšie 2 preto, lebo skrátka nie je uspôsobená na aktuálne zariadenia.

Týmto vás od nej ale nechceme odradiť. Sami ju často používame a sme s ňou napriek jej nedostatkom veľmi spokojní. Na Slovensku práve vďaka nej nájdete najviac inzerátov na jednom mieste.

‎Autobazar.EU
‎Autobazar.EU
 • ‎Autobazar.EU Screenshot
 • ‎Autobazar.EU Screenshot
 • ‎Autobazar.EU Screenshot
 • ‎Autobazar.EU Screenshot
 • ‎Autobazar.EU Screenshot
 • ‎Autobazar.EU Screenshot

Plusy:

 • Prehľadné vyhľadávanie presného typu vozidla
 • Jednoduché spracovanie filtrov na výber vozidla
 • Príjemné prezeranie galérie vozidiel
 • Aplikácia je zadarmo
 • Rýchlo sa viete skontaktovať s majiteľom
 • Viete ako ďaleko sa od vás vozidlo na predaj nachádza.

Mínusy:

 • Občasné problémy pri načítaní obrázkov alebo inzerátov
 • Aplikácia je zriedkavo nestabilná a zamrzne
 • Nie je kompatibilná s iPhonom X a novšími zariadeniami s edge-to-edge displejom. Má klasické zobrazenie…
autobazar eu aplikácia
Autobazar EU. Vyhľadajte si vysnívané vozidlo na mobile. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -